Mark Knight, D.Ramirez i Underworld jednoczą siły

Recenzje

Każdy z osobna ma na swoim koncie wiele hitów, niektóre z nich to już klasyki. Teraz łączą siły, czego efektem jest "Downpipe". Panie i Panowie oto Mark Knight, D.Ramirez oraz Underworld i ich wspólny projekt!

Trzy wielkie postacie elektronicznej sceny muzycznej – Mark Knight, D.Ramirez i Underworld nagrali wspólnie Epkę „Downpipe”, która swoją premierę miała 2 września 2009 roku. Sam Pete Tong ukoronował tytułowy numer jako „Essential New Tune” w swojej autorskiej audycji w brytyjskim radiu BBC Radio 1.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Downpipe to typowy parkietowy sztos, który nada się zarówno do klubu jak i na duży festiwal, pozostając jednak jeszcze w sferze „undergroundu”.

 

 

„Chcieliśmy kontynuować naszą współpracę po wydaniu numeru „Columbian Soul” i wkroczyć na kolejny poziom wspólnej produkcji. Wtedy właśnie pomysleliśmy żeby zaprosić Underworld i tak oto powstał „Downpipe”. To utwór o zupełnie nowym duchu, który sprawia, że chce się tańczyć. To był prawdziwy zaszczyt móc współpracować z jedną z najbardziej popularnych grup muzyki elektronicznej.” – opowiadają Mark Knight i D.Ramirez.

 

„Praca z Markiem Knightem, Ramirezem i wytwórnią Toolroom to czysta przyjemność. Kiedy opowiedzieli nam o swoim pomyśle na numer, od razu się zaangażowaliśmy. „Downpipe” brzmi niesamowicie i nie możemy się doczekać kiedy usłyszymy go na parkiecie.” – dodaje Underworld

 

Mark Knight, D.Ramirez, Underworld – Downpipe EP

Data premiery: 02.09.09

Tracklista:

01. Downpipe (Club Mix)

02. Downpipe (Dub Mix)

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →