Undercity zgodnie z planem? Organizatorzy odpowiadają!

Festiwale News
Undercity

Undercity to festiwal, na który czeka się przez cały rok. Selekcja elektroniki w połączeniu z pokazami wizualnymi to główna domena tej imprezy. Muzyka jest tam równie ważna, co doznania z ośrodka wzroku: nasz zmysł estetyczny ma być równie dopieszczony, jak my sami, nastawieni na konkretne, mocne dźwięki i imprezę do rana. Czy w tym roku festiwal faktycznie się odbędzie?

Undercity – jednak będzie!

By dodać pewnej pikanterii muzyce elektronicznej, należy podpiąć ją do sztuk audiowizualnych. Przy gęstym techno łatwo odlecieć, a staje się to jeszcze prostsze, kiedy towarzyszą temu pokazy świetlne a z ciemnej przestrzeni łypią na nas specjalnie przygotowane dekoracje. Sączy się muzyka, zewsząd atakują nas inne bodźce – niby przesyt, lecz czasami właśnie tego pożądamy. Undercity był jednym z tych eventów, na które czekało się z prawdziwym wytęsknieniem, raz ze względu na line-up, który gromadził prawdziwe gwiazdy elektronicznej sceny, dwa, z powodu klimatu nie do podrobienia. Wydawało się jasne, że z powodu pandemii w tym roku festiwal nie dojdzie do skutku, ale…

Undercity

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Undercity – jazda z tematem

Wydarzenie jak na razie ma odbyć się zgodnie z planem, to jest w dniach 30-31 października. Organizatorzy umieścili na Facebooku oświadczenie, w którym zapewniają, że impreza jak najbardziej dojdzie do skutku z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Obecna rzeczywistość zmusza do szukania rozwiązań: Undercity zrobił co mógł, by otrzymać wszelkie potrzebne pozwolenia oraz zgody, by urządzić tak olbrzymi – zwłaszcza jak na te czasy – event.

Undercity

Undercity: co mówią organizatorzy?

Odpowiedzialni za przygotowanie festiwalu zapewniają, że cały czas monitorują sytuację. Na oficjalnym profilu Undercity można przeczytać, że jeżeli prognozy się zmienią, festiwal zostanie definitywnie przeniesiony, a osoby, które zakupiły bilety na tegoroczną edycję otrzymają możliwość zwrotu środków w przeciągu czternastu dni. Poniżej przedstawiamy obostrzenia wprowadzone przez organizatorów eventu, które mają służyć naszemu zdrowiu oraz bezpieczeństwu.

  • zredukowanie liczby uczestników wydarzenia do aktualnie obowiązujących wytycznych sanitarnych,
  • stworzenie nowej strefy barowo-gastronomicznej w miejscu byłej sceny City Hall, która pozwoli i ułatwi zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego,
  • stworzenie licznych punktów do dezynfekcji,
  • zbieranie od wszystkich uczestników oświadczeń o stanie zdrowia,
  • wymaganie od uczestników oraz pracowników noszenia maseczek i stosowania się do wszelkich środków bezpieczeństwa,
  • umożliwienie zaopatrzenia się w maseczkę przy wejściu na teren festiwalu.

Undercity

Zamierzacie wybrać się w tym roku na Undercity? I co sądzicie o wprowadzonych zasadach bezpieczeństwa – czy organizowanie festiwalu w dobie pandemii to faktycznie dobry pomysł?

Polub muno.pl na Facebooku:

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również