Kolejna niepewność rozwiana. Undercity ogłasza podział artystów na poszczególne dni

Fot. Helena Majewska
News
undercity, sceny

Im bliżej startu Undercity, tym coraz mniej znaków zapytania pozostaje w grze. Skoro wiemy już gdzie, kiedy i kto wystąpi 5 i 6 listopada w Hali Torwar, sprawą nierozstrzygniętą pozostawała kwestia podziału ponad 50 artystów na poszczególny dni. Poznajmy szczegóły.

Step by step, bez zbędnego pośpiechu, otrzymaliśmy finalny program tegorocznego Undercity. Trzecia edycja festiwalu autorstwa Follow The Step składa się z 55 nazwisk polskiej i światowej czołówki współczesnej sceny elektronicznej reprezentujących różne gatunki szeroko rozumianego i nowoczesnego techno. Wydarzenie, które od 2018 roku odbywa się w pierwszy weekend listopada, przygotowało na tę okazję wyjątkową aranżację przestrzeni Hali COS Torwar

undercity, sceny, weekend

Fot. Zuzanna Sosnowska

Undercity 2021. Wiemy coraz więcej

Po rocznej przymusowej przerwie spowodowanej wiadomo czym, zapowiadana jako najhuczniej zorganizowana dotychczas edycja Undercity powraca ze zdwojoną siłą. Pierwszy raz w historii stołeczny festiwal zostanie powiększony nie tylko o dodatkowy dzień, ale o drugą scenę Tunnel, Tunnel #2. Na bazie poprzednich edycji możemy założyć, że wybudowana na potrzeby tegorocznego wydarzenia czwarta scena, będzie przestrzenią dla dwukrotnie większej liczby godzin mocnego i bezkompromisowego techno. Skoro I Hate Models, Rebekah czy Oscar Mulero występowali na scenie Tunnel w ubiegłym roku, wielce prawdopodobnym jest, że na scenach Tunnel #1 i Tunnel #2, będziemy światkami występów SNTSa, Tommy’ego Four Seven, Stefa Mendesidisa czy Septa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeciwwagą dla cięższego kalibru scen będzie z pewnością scena główna, Metropolis – melodyjne i progresywne brzmienie techno i house oraz ukryty w gąszczu świateł District – mniej oczywiste berlińskie brzmienie rodem z Sisyphos i Kater Blau. W ich przypadku spodziewajmy się obecności Sama Paganiniego, Olivera Huntemanna czy Raphaela Hofmana.

undercity, sceny, weekend

Undercity. Finalny podział scen

Piątek 5.11: 999999999, Alignment, Cranz, Denise Rabe, Elliver, Hatelove, Kr!Z, Kwartz, Len Faki, Leon, Marcel Dettmann, Marcii Moto, Marvin Hey, Marvin Jam, MKO, Modifer, Norman Weber, Oliver Huntemann, Oliver Koletzki, Oxia, Rafique, Regal, Sept, SNTS, Spectribe, Stef Mendesidis, Stephanie Sykes, Umwelt.

Sobota 6.11: AN_KA, Antigone, Bonnie Ford, Boston 168, Clara Cuve, Daisy Cutter, Deas, Headless Horseman, Joseph Capriati, Kas:st, Keith Carnal, Klangkuenstler, Madmotormiquel, Mimi Love, Naked Relaxing, Nastia, PAWEL, Raphael Hofman, Remco Beekwilder, Sam Paganini, Setaoc Mass, Shlømo, Sienn, The Lady Machine, The Sorry Entertainer, Tommy Four Seven, Vladimir Dubyshkin.

W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe w cenie 189 PLN oraz karnety dwudniowe w cenie 329 PLN. Wejściówki dostępne są pod linkiem: http://undercity.pl/warszawa/bilety/

Bilety na wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →