UMEK w Sfinks700! Legendarny producent techno powraca do Polski

Eventpromo
UMEK w Sfinks700

No i stało się - UMEK ponownie zagości w Polsce. Słoweńską legendę usłyszymy już na początku lutego w Sopocie.

UMEK – pół człowiek, pół techno

UMEK to jeden z najważniejszych DJ-ów ostatnich dwóch dekad. To człowiek, którego produkcje przyczyniły się do popularyzacji techno w Słowenii, gdzie organizował pierwsze nielegalne imprezy. W tej chwili jego renoma pozwala w oka mgnieniu zapełniać kluby na całym globie, co czyni go najważniejszym muzykiem w swoim kraju.

Mierzący prawie dwa metry artysta znany jest z nieustannej pracy nad swoimi występami. W produkcji muzyki nie przeszkadza mu nietypowy tryb życia. UMEK to człowiek, który przebywa w ciągłej podróży. W kuluarach krążą plotki, że przez ostatnie lata grywa ponad 100 imprez w roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

UMEK – DJ set @ Creamfields 2019

Zapewne zastanawiacie się, jak wygląda proces twórczy muzyka o tak intensywnym trybie życia. Gigant ze Słowacji swoje kawałki tworzy nawet podczas podróży samolotem. Zaraz po opuszczeniu pokładu wysyła swoje nowe kawałki do takich wydawnictw jak Toolroom, Spinnin, Great Stuff, Intec lub wydaje ją sam jako 1605.

UMEK to nie tylko niezwykle utalentowany technicznie DJ, ale również prezenter radiowy. Jego audycja Behind the Iron Curtain jest retransmitowana przez ponad 150 stacji radiowych na całym świecie.

UMEK w Sfinks700 – bilety

UMEK wystąpi w Polsce już w przyszłym miesiącu. Będzie można go posłuchać 1 lutego w sopockim Sfinks700. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie Biletomat.pl.

UMEK @ SFINKS700

Biletomat.pl
od 60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →