UMF Poland oficjalnie odwołany!

News

Pierwsza polska edycja Ultra Music Festival, która miała odbyć się w dniach 13-14 lipca w Warszawie, została ostatecznie odwołana przez organizatora.

Aktualizacja: 5.07.2012 godz. 23:30

Atmosfera wokół Ultra Music Festival Poland robi się coraz bardziej nieprzyjemna. Od kilku dni na forach internetowych oraz na stronach na Facebooku związanych z tym wydarzeniem pojawiają się liczne głosy niezadowolonych osób, które zakupiły bilety a wciąż ich nie otrzymały, mimo zbliżającego się terminu imprezy. Co więcej, organizatorzy UMF Poland w żaden sposób nie komentują tych wpisów, nie podając również konkretnych informacji na temat terminu dostarczenia biletów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwsza edycja UMF Poland stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Sprzedaż biletów na wydarzenie została wstrzymana, jedna ze stron dystrybuujących bilety – Electromunk.com – przestała działać, coraz więcej artystów mających wystąpić na festiwalu (m.in. Kraftwerk) usuwa informację o UMF Poland ze swoich kalendarzy, a organizator wciąż nie wydał oficjalnego oświadczenia czy impreza dojdzie do skutku!

Muno.pl próbowało skontaktować się z organizatorem, jednak nasze zapytania również pozostały bez odpowiedzi.

Informację o sprowadzeniu do Polski marki cieszącej się taką renomą jak Ultra Music Festival przyjęliśmy z ogromną radością, jednak sposób organizacji eventu z pewnością zawiódł wielu jego potencjalnych uczestników. Na UMF Poland miało wystąpić ponad 100 artystów, jednak finalnie ogłoszono ponad połowę mniej nazwisk.

Co dalej z Ultra Music Festival Poland? Muno.pl dołoży wszelkich starań, by uzyskać potwierdzone informacje od organizatora na temat przyszłości tego wydarzenia. O rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.

AKTUALIZACJA

Organizator UMF Poland oficjalnie ogłosił za pośrednictwem swojej strony internetowej, że festiwal został ODWOŁANY.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →