Klasyczny rap z USA w Katowicach i Krakowie BILETY!

Wydarzenie

Jedni z najciekawszych przedstawicieli klasycznego rapu z USA - Ugly Heroes i Barrel Brothers zagrają w najbliższy weekend w Krakowie i Katowicach. Zamów bilety!

UGLY HEROES (Detroit/Chicago) wystąpią w Polsce po raz pierwszy! Jeden z najlepszych producentów ostatnich lat Apollo Brown (Detroit) i dwóch nietuzinkowych raperów Verbal Kent (Chicago) i Red Pill (Detroit) udowadniają, że muzyka robiona z pasją ma wartość największą. Ta trójka jest żywym świadectwem na to, że można w dzisiejszych czasach robić klasyczny rap na wysokim poziomie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy
Jeden z najciekawszych duetów ostatnich czasów – BARREL BROTHERS, tworzą TORAE bardzo utalentowany i obiecujący raper w Nowego Jorku, który współpracuje z najlepszymi producentami na świecie, tj. DJ Premier, Pete Rock, Marco Polo, DJ Spinna, Statik Selektah, Large Pro czy 9th Wonder oraz SKYZOO. Jego album „The Salvation” (2009) dotarł na 14 miejsce „Billboard Hip Hop charts” i został oceniony jako klasyczny album hip hopowy i wielkie wydarzenie dekady zaraz obok Lupe Fiasco’s „Food & Liquor” czy 50 Cent’s „Get Rich or Die Trying”.

Najnowszy album rapera nosi tytuł „A Dream Deferred”, został wydany nakładem The Faculty/Duck Down i znalazł się na liście najlepszych albumów 2012 roku według DJ Premiera!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →