Udaremniono zamach na festiwalu w USA

fot. Y.U. Terp'N / Youtube
Festiwale News
BASS CANYON

Tak się buduje społeczne zaufanie! Dobry festiwal to nie tylko świetna zabawa i duże zyski ze sprzedaży biletów, ale również bezpieczeństwo. Według lokalnych władz policja zatrzymała mężczyznę, który rzekomo planował masową strzelaninę na tegorocznej edycji festiwalu Bass Canyon, odbywającej się w ubiegły weekend w stanie Waszyngton.

Bass Canyon – festiwal Exiciona

Bass Canyon Festival to amerykański postdubstepowy, brostepowy, EDM-owy (zwał jak zwał) festiwal organizowany przez znanego kanadyjskiego producenta Jeffa Abela, znanego pod aliasem Excision. W tym roku odbywające się dniach 19-21 sierpnia wydarzenie gościło takich artystów sceny, jak Diesel, KAYZO, Riot Ten, Boombox Cartel, Ghastly. Nie mogło również zabraknąć występu głowy festiwalu oraz jego podopiecznych.

Bass Canyon 2022 walk from hilltop stage to main stage pit

Bass Canyon – policja powstrzymała podejrzanego

Podczas gdy wszystko na wydarzeniu przebiegało po myśli organizatorów, w pobliżu terenu festiwalu mogło dojść do prawdziwej tragedii. Niedawny raport policyjny ujawnił, że aresztowano mężczyznę, który „planował popełnić masową strzelaninę” na tegorocznym Bass Canyon.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Biuro szeryfa hrabstwa Grant w stanie Waszyngton udostępniło wczoraj raport policyjny:

Zastępcy szeryfa Grant County poinformowali w piątek wieczorem, że zatrzymali mężczyznę z Ephraty, który mógł planować masową strzelaninę w amfiteatrze Gorge. Podejrzenia świadków pojawiły się, gdy zobaczyli, jak mężczyzna na parkingu w okolicach godziny 21:00 wdycha nieznaną substancję lub gaz z balonu, a następnie ładuje dwa pistolety 9mm, wyciągnięte z bagażnika swojego samochodu. Mężczyzna ukrył jeden pistolet z tyłu paska, a drugi w kaburze na zewnątrz. Podejrzany, później zidentyfikowany jako 31-letni Jonathan R. Moody z Ephraty, zwrócił się do festiwalowiczów, pytając o godzinę zakończenia wydarzenia i gdzie ludzie będą opuszczać teren festiwalu. Moody nie wszedł do środka. Ochroniarze zatrzymali Moody’ego przed bramą i rozbroili go z dwóch naładowanych pistoletów 9mm. Po przeprowadzeniu śledztwa funkcjonariusze aresztowali Moody’ego pod zarzutem posiadania niebezpiecznej broni oraz obchodzenia się nią. Moody został osadzony w więzieniu Grant County

– czytamy w raporcie.

Chociaż całe zdarzenie było całkowicie nieoczekiwane, na szczęście nikt nie został ranny. Sytuacja z Bass Canyon pokazuje, jak ważne jest, aby być świadomym swojego otoczenia nawet na festiwalu muzyki elektronicznej.

Bass Canyon 2021 – aftermovie


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →