Uczucie uzdrowienia i powrót do dzieciństwa. Peggy Gou z nowym singlem

Fot. Jungwook Mok
News
Peggy Gou: Powrót do lat 90. 

Koreańska producent i DJ-ka, Peggy Gou, udostępniła nowy singiel, Nabi. Jest to pierwszy utwór artystki od 2 lat, po wypuszczonym w 2019 roku utworze Starry Night. Posłuchaj!

Nabi, co wolnym tłumaczeniu oznacza motyla, jest pierwszym z dwóch singli, które Peggy Gou wyda w nadchodzących miesiącach. Oba utwory są efektem współpracy z legendą techno Mauricem Fultonem oraz pierwszą w historii współpracą ze swoją rodaczką, Oh Hyuk, główną wokalistką i gitarzystką zespołu rockowego Hyukoh.

Peggy Gou – Nabi (feat. OHHYUK)

Peggy Gou. Nostalgia i nowoczesność

Nabi to kawałek utrzymujący się w tempie 98 bpm elektronicznego popu, inspirowanego klasykami syntezatorów z lat 80., utworami fortepianowymi znanego kompozytora Erika Satie i koreańskimi piosenkami z lat 80. i 90., które matka Gou puszczała swojej córce w dzieciństwie. Ukazując mniej znaną stronę różnorodnych dźwięków i wpływów Gou, utwór zachowuje cechy jej unikalnego podejścia do muzyki elektronicznej. Jednocześnie nostalgicznego i całkowicie nowoczesnego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy ludzie słyszą moje piosenki, chcę, żeby czuli nadzieję, pozytywne emocje, dobrą energię. Tak jest szczególnie w przypadku Nabi. Wszyscy przeszliśmy tak wiele w ciągu ostatniego roku i chodzi o to, aby stawić czoła problemom i negatywnym rzeczom w naszym życiu i nauczyć się, jak sobie z nimi radzić. Chodzi również o akceptację – zaakceptowanie, że to w porządku, że tak się czujemy. Mam nadzieję, że kiedy ludzie usłyszą Nabi, poczują to samo uczucie uzdrowienia – uczucie, że wszystko będzie dobrze – jakie ja czuję, kiedy słucham piosenek, które zainspirowały ten album.

– skomentowała PG.

Nabi ukazuje się cyfrowo i jako 7″ płyta, która zawiera drugi utwór, Message From PG. Jest to pierwszy z dwóch singli, które Peggy Gou wyda tego lata.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →