Uczucie uzdrowienia i powrót do dzieciństwa. Peggy Gou z nowym singlem

Fot. Jungwook Mok
News
Peggy Gou: Powrót do lat 90. 

Koreańska producent i DJ-ka, Peggy Gou, udostępniła nowy singiel, Nabi. Jest to pierwszy utwór artystki od 2 lat, po wypuszczonym w 2019 roku utworze Starry Night. Posłuchaj!

Nabi, co wolnym tłumaczeniu oznacza motyla, jest pierwszym z dwóch singli, które Peggy Gou wyda w nadchodzących miesiącach. Oba utwory są efektem współpracy z legendą techno Mauricem Fultonem oraz pierwszą w historii współpracą ze swoją rodaczką, Oh Hyuk, główną wokalistką i gitarzystką zespołu rockowego Hyukoh.

Peggy Gou – Nabi (feat. OHHYUK)

Peggy Gou. Nostalgia i nowoczesność

Nabi to kawałek utrzymujący się w tempie 98 bpm elektronicznego popu, inspirowanego klasykami syntezatorów z lat 80., utworami fortepianowymi znanego kompozytora Erika Satie i koreańskimi piosenkami z lat 80. i 90., które matka Gou puszczała swojej córce w dzieciństwie. Ukazując mniej znaną stronę różnorodnych dźwięków i wpływów Gou, utwór zachowuje cechy jej unikalnego podejścia do muzyki elektronicznej. Jednocześnie nostalgicznego i całkowicie nowoczesnego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy ludzie słyszą moje piosenki, chcę, żeby czuli nadzieję, pozytywne emocje, dobrą energię. Tak jest szczególnie w przypadku Nabi. Wszyscy przeszliśmy tak wiele w ciągu ostatniego roku i chodzi o to, aby stawić czoła problemom i negatywnym rzeczom w naszym życiu i nauczyć się, jak sobie z nimi radzić. Chodzi również o akceptację – zaakceptowanie, że to w porządku, że tak się czujemy. Mam nadzieję, że kiedy ludzie usłyszą Nabi, poczują to samo uczucie uzdrowienia – uczucie, że wszystko będzie dobrze – jakie ja czuję, kiedy słucham piosenek, które zainspirowały ten album.

– skomentowała PG.

Nabi ukazuje się cyfrowo i jako 7″ płyta, która zawiera drugi utwór, Message From PG. Jest to pierwszy z dwóch singli, które Peggy Gou wyda tego lata.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →