Ubbi Dubbi pierwszym normalnym festiwalem w USA w 2021 roku

RUKES (www.rukes.com)
News
Joyryde na Ubbi Dubbi 2021

W stanie Teksas w USA odbył się Ubbi Dubbi - pierwszy festiwal muzyczny z prawdziwego zdarzenia od ponad roku. W internecie już pojawiają się nagrania wideo pełnych występów głównych gwiazd festiwalu!

Disco Donnie i 27-letnie doświadczenie w branży

Stan Teksas to jeden z pierwszych obszarów w Stanach Zjednoczonych, który postanowił najszybciej wrócić do pełnej normalności po ponad rocznych zmaganiach z koronawirusem.

Decyzja Gubernatora Grega Abbotta zmotywowała muzycznych promotorów działających w regionie do natychmiastowego działania. Pierwszym z nich okazała się agencja eventowa Disco Donnie Presents, której założyciel funkcjonuje w branży muzyczno-festiwalowej od 27 lat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Disco Donnie odpowiada w Stanach Zjednoczonych za organizację festiwali Sunset Music Festival, Freaky Deaky, Ubbi Dubbi oraz setki bookingów elektronicznych artystów rocznie we wschodniej części kraju.

Ubbi Dubbi pierwszym festiwalem w 2021 roku

Nadzieja umiera ostatnia to motto, które w ostatnim czasie towarzyszy chyba wszystkim promotorom na całym świecie. Podobnie było w przypadku sztabu ludzi stojącego za wspomnianym Ubbi Dubbi, którzy w listopadzie ubiegłego roku ogłosili daty tegorocznej edycji festiwalu – 24 i 25 kwietnia.

Bez obowiązku szczepień, ale i bez festiwalu. Burning Man przełożony na 2022 rok

Wytrwałość, wzięcie na swoje barki ogromnego ryzyka i łut szczęścia dotyczący lokalizacji, poskutkowały dopisaniem na konto Disco Donnie Presents nie lada osiągnięcia. Ubbi Dubbi 2021 odbyło się w zaplanowanych wcześniej dniach, z pełnym line-upem oraz stuprocentową frekwencją bez jakichkolwiek obostrzeń dotyczących zachowania odległości.

Jedynym wymogiem, który nie był stosowany podczas przedpandemicznych festiwali, był obowiązek noszenia maseczek na terenie festiwalu.

Live Sety z Ubbi Dubbi 2021

Ubbi Dubbi dało możliwość postawienia swojej nogi na scenie przed dziesiątkami tysięcy ludzi po ponad roku przerwy blisko 80 artystom. Z twarzy dobrze znanych fanom muzyki house nie zabrakło postaci pokroju Shiba San, Green Velvet, Destructo, Justin Jay, Kaskade i Yoland Be Cool. Jednak głównym motorem napędowym dwóch największych scen festiwalu była muzyka basowa. Na Ubbi’s Stage i Dubbi’s Stage zagrali Seven Lions, Joyryde, Illenium, Carnage, Kill The Noise, Liquid Stranger, Riot Ten, Ghastly czy Boogie T.

Do trzech razy sztuka? Excision i ILLENIUM zapowiedzieli kolejny wspólny utwór!

Na setki materiałów video z terenu festiwalu nie musieliśmy długo czekać, ale chapeau bas należy się użytkownikowi Ishy Live, który postanowił nagrać część pełnych występów i podzielić się nimi na YouTube. Na jego kanale od paru dni wiszą godzinne nagrania setów m.in. Carnage, Kaskade, Joyryde i Valentino Khan.

A preferujących jedynie wersje audio zapraszamy na SoundClouda, na którym pojawiła się playlista dedykowana tegorocznemu Ubbi Dubbi. Miejmy nadzieję, że przedsięwzięcie Disco Donnie Presents to tylko jeden z wielu festiwali z prawdziwego zdarzenia w USA i – na co w szczególności liczymy – również w Europie.

Live sety z Ubbi Dubbi 2021Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →