Tysiące rannych i krew na rękach. Artyści przeciwko brytyjskiemu wsparciu Izraela

News
R3 Soundsystem, Izrael, Palestyna

R3 Soundsystem i Soho Radio nawiązało współpracę z palestyńskim Radio Alhara w celu zorganizowania 24-godzinnej zbiórki pieniędzy na rzecz powstrzymania brytyjskiej sprzedaży broni do Izraela. W projekcie, który rozpocznie się 29 maja, wezmą udział m.in. The Blessed Madonna, Seth Troxler, Midland czy DJ Paulette.

R3 Soundsystem to konsorcjum DJ-ów, muzyków, artystów i organizacji kulturalnych, łączących siły w oporze przeciwko prawicowemu zawłaszczeniu brytyjskiego systemu politycznego. Znana ze swojej dość odważnej działalności organizacja, połączyła siły z 24 DJ-ami na potrzeby wyjątkowej inicjatywy. Za sprawą zorganizowanej zbiórki, ma na celu powstrzymać brytyjską sprzedaż broni do Izraela oraz zwrócić uwagę na konsekwencje wynikające z ekspansji przemocy na Bliskim Wschodzie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Izrael, Palestyna, broń, artyści

Fot. R3 Sound System

R3 Soundsystem. Przeciwko rządowi i Izraelowi

Między 10 a 20 maja, izraelskie bombardowanie Strefy Gazy zabiło blisko 230 Palestyńczyków. Już teraz wiadomo, że ponad jedna czwarta ofiar to dzieci. Tysiące innych obywateli Palestyny zostało rannych, a ponad 90 000 osób zostało przesiedlonych. Rząd Wielkiej Brytanii regularnie zatwierdza eksport technologii wojskowych i broni do Izraela, dlatego taki obrót spraw nie jest na rękę powołującym do życia pomysłodawcom projektu:

Gramy muzykę, aby zebrać pieniądze na Stop This Now. Będziemy zachęcać zwolenników do skontaktowania się ze swoimi parlamentarzystami, aby zażądać natychmiastowego zaprzestania brytyjskiego handlu bronią do Izraela. Chcemy podnieść świadomość rządu na temat wspierania izraelskiej przemocy i opowiedzieć się przeciwko niesprawiedliwym eksmisjom Palestyńczyków w dzielnicy Sheikh Jarrah. Wielka Brytania ma krew na rękach.

The Blessed MadonnaSeth Troxler, Lakuti, Tama Sumo, DJ Yoda i inni będą transmitować sety w Soho Radio i Radio AlHara. Występy rozpoczną się w sobotę, 29 maja, o 12 w południe czasu polskiego i 7 rano czasu wschodniego.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →