Dinozaur, Hałsiarz, Dyrygent… typy ludzi, których spotkasz w klubie

News

Ekipy Nocturn i Drumatic wraz ze swoimi fanami przygotowali spis "klaberów". Sprawdź czy rozpoznasz w nim siebie lub swoich znajomych...

Człowiek nostalgia – „smęci jak to kiedyś imprezy były dobre, a teraz to gówno jest i muzyka już nie ta, że atmosfera inna, kiedyś to było… po czym leci na parkiet i napierdala na full obrotach przez bite pół godziny jakby dostał amnezji. Potem powrót i ta sama śpiewka i tak w kółko – wiem bo sam tak robiłem, na szczęście mi przeszło (chyba)”.
Technomodniś – „fryzura na Richiego Hawtina (hitlerjugend), koszula w serek do pępka, co chwila pyta o której wjezdza Blawan. Dla niego liczy się tylko live i granie z winyla bo inaczej muzyka wcale go nie robi, a jak DJ nie jest producentem to nie warto go nawet słuchać. Biega na DJke w koszulce Pozdro Techno i prowadzi transmisje na fejsie. Instytut i Audirovier by sie bez niego nie odbyło, a zdjęcie biletow na fejsie ma już po 1 puli. Jest znawcą, to on decyduje na festiwalu pod ktorą scena bawi sie ekipa. Na afterze DJ youtube, bez jego zgody kawalka nie załączysz. Ma więcej fotek z headlinerami niż nie jeden promotor.”
Dinozaur – „chodzi do klubu od 20lat i na imprezie zna już tylko właściciela, bramkarza i barmana. Zastanawia się, co on tu wogóle robi wśród tych wszystkich dzieci. Ze smutku upija sie i najebany bełkocze coś do zażenowanej młodzieży. Sam przychodzi i sam wraca z klubu. Wymierający gatunek.”
Hałsiarz – „próbuje przekonać wszystkich, że house nie jest aż tak tragiczny i tak właściwie Techno, którym się zachwycają to w rzeczywistości tech house.”
Kolega DJa – „zwykle plus jeden na liście DJa, który akurat gra. Ma czapeczkę z daszkiem i koszulkę z Cropp Town z napisem drum & base oraz smyczkę z logiem „tylko łódzki techstep”. Śmierdzi mu z ust fetą i fajkami. Pali Winstony czerwone i pije przemyconą w kejsie na winyle wódkę. Większość czasu stoi pod djką, czekając na błedy grającego, a jeśli takowe sie nie zdarzają, po prostu podchodzi do niego i przeszkadza mu w graniu. Gdy za sterami jest jego kumpel czeka za niego w kolejce do baru by wymienić kupon na browar.”
Więcej TUTAJ.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →