Tycho i Benjamin Gibbard z Death Cab for Cutie dzielą się wspólnym utworem

Fot. Materiały promocyjne
News

Tycho i Benjamin Gibbard z Death Cab for Cutie wypuścili wspólny utwór. Posłuchajcie Only Love.

Tycho i Benjamin Gibbard dzielą się wspólnym nagraniem

Gibbard powrócił do muzyki elektronicznej przy okazji współpracy z Tycho. Artyści połączyli siły w nowym utworze zatytułowanym Only Love. Posłuchać możecie go poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przy okazji prezentacji nagrania, Tycho przygotował także specjalną wizualizację:

Tycho & Benjamin Gibbard – Only Love 

Jest to pierwsza kolaboracja frontmana Death Cab for Cutie z muzykiem elektronicznym od czasu jego aktywności w projekcie Postal Service.

Only Love zrodziło się z zaproszenia Gibbarda do zremiksowania singla Death Cab z 2015 roku.

Jestem fanem twórczości Bena od 2016 roku, kiedy to miałem okazję zrobić remiks dla utworu Death Cab for Cutie The Ghosts of Beverly Drive. Głos Bena był bardzo inspirującym elementem do pracy z punktu widzenia produkcji. Czułem, że naprawdę dobrze łączy się z rodzajami dźwięków i instrumentacji, ku którym grawituję. Only Love zaczęło swoje życie jako instrumental, ale czegoś w nim brakowało. Wysłałem wstępne demo do Bena, a on nagrał do niego wokale. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem ten szorstki wokal, cała piosenka nabrała sensu, a aranżacja nabrała pożądanego przeze mnie kształtu. Po moich wczesnych eksperymentach z wokalami na Weather, poczułem, że to świetna okazja, by wykorzystać w praktyce wszystko, czego nauczyłem się podczas tego procesu. To był z pewnością zaszczyt móc pracować z tak ikonicznym głosem – pisze w informacji prasowej Tycho.

Tycho i Benjamin Gibbard – ostatnie osiągnięcia

W zeszłym roku Benjamin Gibbard “ożywił na nowo” utwór Such Great Heights The Postal Service, aby uczcić działalność United States Postal Service. Niedawno zaprojektował także gitarę sygnowaną dla firmy Fender.

Tycho wydał swój najnowszy album Simulcast w marcu ubiegłego roku. Jest to instrumentalny odpowiednik Weather z 2019 roku.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →