Twórca „Simpsonów” stanie za konsolą dj-ską

Fot. YouTube
News
Matt Groening jako DJ

Matt Groening wystąpi u boku Theo Parrisha, Dopplereffekta i Arci na 10. urodzinach radia NTS.

Matt Groening jako DJ

NTS Radio to internetowa stacja radiowa i platforma medialna z siedzibą w dzielnicy Hackney w Londynie. Stacja, która została założona w kwietniu 2011 roku, obchodzi właśnie 10 urodziny. Z tej okazji przez cały tydzień na falach radiostacji usłyszmy wielu znakomitych gości. Jednym z nich będzie Matt Groening, twórca kultowej kreskówki The Simpsons.

Groening stanie za dj-ską konsolą w przyszłym tygodniu i zaprezentuje słuchaczom swoje umiejętności. Amerykanin będzie puszczał swoich ulubionych wykonawców i najważniejsze dla niego płyty. W podobnej roli wystąpią również m.in.: Theo Parrish, Arca, Laurie Anderson i członkowie zespołu shoegaze – My Bloody Valentine.

Matt Groening, znany na świecie jako twórca „The Simpsons”,

Podczas specjalnego urodzinowego tygodnia radia NTS, zbierane będą pieniądze na rzecz The Global Foodbanking Network, organizacji, która co roku pomaga 6,8 mln osób w potrzebie.

Matt Groening i Simpsonowie

Simpsonowie to najdłużej nadawany serial w historii telewizji. Swoją premierę miał w 1989 roku, do dzisiaj zrealizowano 32 sezony.

simpsonowie

Fot. Materiały promocyjne
Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


NTS Radio wyemituje w Nowy Rok rozmowę pomiędzy Ryuichim Sakamoto a Davidem Bowie

31 grudnia 2020
Twórca „Simpsonów” stanie za konsolą dj-ską

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.