TSVI zapowiada nową EP-kę

Fot. Materiały prasowe
News
TSVI znów daje o sobie znać

Wydawnictwo zatytułowane Sogno ukaże się 11 czerwca.

TSVI znów daje o sobie znać

Najnowszą mini-płytę producenta i DJ-a o ksywce TSVI promuje już teraz kwaśno-basowy singiel Modulatrum, który zgodnie z zapowiedzią samego artysty oddaje w całości charakter nadchodzącej EP-ki. Sogno będzie pierwszym solowym dziełem TSVI od czasu jego albumu Inner Worlds z 2018 roku, który zebrał bardzo dobre opinie wśród słuchaczy i dziennikarzy muzycznych.

TSVI – z ziemi włoskiej do brytyjskiej

Urodzony we Włoszech i mieszkający w Londynie producent TSVI wyda swój najnowszy krążek 11 czerwca za pośrednictwem labelu Nervous Horizon. Wytwórnia ta została współzałożona w 2015 roku przez samego TSVI oraz Wallwork. Niedawno label wypuścił m.in. znakomitą EP-kę Ehua Aquamarine .W przeciągu ostatnich dwóch lat TSVI działał sporo w kolaboracjach. Wspólnie z object blue wydał w 2020 roku mini-płytę Hyperaesthesia. Nagrywał też z innymi włosko-brytyjskimi producentami.

Według informacji prasowej wysłanej przez artystę Sogno ma na celu „zbadanie różnych rodzajów stanów snu i zmienionych stanów świadomości poprzez wolniejsze rytmy”. Na EP-ce znajdziemy wybuchową i nieszablonową mieszankę techno, dancehall i IDM-u.

Przybyłem do Londynu w czasie, kiedy scena muzyki elektronicznej była skoncentrowana głównie na Wielkiej Brytanii. Teraz czuję, że uwaga przesunęła się na zewnątrz, a te nowe światy dźwiękowe mają wyraźny wpływ na undergroundowe brzmienie UK. To otwiera wiele nowych dróg, które są bardzo ekscytujące i inspirujące – mówi TSVI.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.