Trzy słowa opisujące debiutancki album Trampy? „Brutalny, wyjątkowy, brytyjski”

News
Trampa

Trampa ostatniego dnia kwietnia wydaje swój debiutancki album, nakładem Never Say Die Records. W ramach promocji projektu producent przeprowadził krótką serię pytań i odpowiedzi, w ramach której wskazał swoich ulubionych producentów, opisał nadchodzący krążek trzema słowami i podzielił się najlepszą radą, jaką dotychczas dostał w życiu.

Disrespect – pierwszy album Trampy

8 lat. Tyle czasu przyszło nam czekać na jedną z najbardziej emocjonujących nowin w świecie współczesnego dubstepu, jaką jest premiera pełnoprawnego albumu Trampy, Disrespect.

Bezprecedensowo, największe nazwisko obozu już nieistniejącego NSD: Black Label, zaprezentuje najnowszy materiał w pełnej okazałości ostatniego dnia miesiąca, 30 kwietnia.

NSD: Black Label – TOP wytwórnia riddim/tearout przestaje funkcjonować

Debiutancki krążek Trampy wyda rzecz jasna Never Say Die Records, których relacja wygląda bardzo prosto i przejrzyście. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie Never Say Die bez Trampy i Trampy bez Never Say Die. Koniec tematu.

Przemyślana kampania marketingowa promująca Disrespect trwa już od początku lutego. W tym czasie usłyszeliśmy dwa albumowe single – Your Luv i Sick Head, wystartował konkurs na stworzenie najlepszego remiksu pierwszej z wymienionych produkcji i nareszcie Trampa zdecydował się na przeprowadzenie Q&A. Było krótko, ale treściwie.

Trampa i Reason, od zawsze na zawsze

Kawałki Trampy nie bez przyczyny mają w sobie pierwiastek oldschoolu. Brytyjczyk nie korzysta ani z Abletona czy FL Studio, czyli cieszących się największą popularnością programów do produkcji muzyki, ani jakichkolwiek zewnętrznych wtyczek. Cała dubstepowa magia w jego wykonaniu dzieje się w programie Reason.

Jak widać takie rozwiązanie nie jest jakimkolwiek ograniczeniem autora Rocket Fuel, ponieważ zostaliśmy zapewnieni, że mamy spodziewać się na Disrespect różnych gatunków muzycznych, w tym drum & bassowego singla.

Trzy słowa opisujące Disrespect?

Pierwsza albumowa premiera Never Say Die w tym roku będzie, cytując Trampę:

Brutalna, wyjątkowa, brytyjska.

Skoro już jesteśmy w trybie trójkowym to producent podzielił się także informacją, jaka jest trójka jego ulubionych aktualnie producentów oraz jakie trzy albumowe single są według niego najlepsze.

Czytaj również: All My Homies Hate Skrillex – historia upadku dubstepu

Trzymając się opisowej chronologii, topowi trzej producenci basowej sceny to według Trampy aktualnie Space Laces, Oddprophet i IMANU, a trzy produkcje z Disrespect ze statusem „fav” to Illest, Signal oraz Sick Head.

Mix Black Label XL 7 w wykonaniu Oddpropheta

„Zawsze bądź sobą”

Trampa zapytany o najlepszą życiową radę jaką dostał zacytował swojego dziadka:

Zawsze bądź sobą, niezależnie od tego czy ludzie cię lubią czy nie. Zawsze bądź sobą.

Premiera Disrespect już 30 kwietnia, a tymczasem przypomnijmy sobie jeden z najsłynniejszych kawałków Trampy, Runners.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


NSD: Black Label – TOP wytwórnia riddim/tearout przestaje funkcjonować

24 marca 2021
Trzy słowa opisujące debiutancki album Trampy? „Brutalny, wyjątkowy, brytyjski”

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.