Trzy słowa opisujące debiutancki album Trampy? „Brutalny, wyjątkowy, brytyjski”

News
Trampa

Trampa ostatniego dnia kwietnia wydaje swój debiutancki album, nakładem Never Say Die Records. W ramach promocji projektu producent przeprowadził krótką serię pytań i odpowiedzi, w ramach której wskazał swoich ulubionych producentów, opisał nadchodzący krążek trzema słowami i podzielił się najlepszą radą, jaką dotychczas dostał w życiu.

Disrespect – pierwszy album Trampy

8 lat. Tyle czasu przyszło nam czekać na jedną z najbardziej emocjonujących nowin w świecie współczesnego dubstepu, jaką jest premiera pełnoprawnego albumu Trampy, Disrespect.

Bezprecedensowo, największe nazwisko obozu już nieistniejącego NSD: Black Label, zaprezentuje najnowszy materiał w pełnej okazałości ostatniego dnia miesiąca, 30 kwietnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

NSD: Black Label – TOP wytwórnia riddim/tearout przestaje funkcjonować

Debiutancki krążek Trampy wyda rzecz jasna Never Say Die Records, których relacja wygląda bardzo prosto i przejrzyście. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie Never Say Die bez Trampy i Trampy bez Never Say Die. Koniec tematu.

Przemyślana kampania marketingowa promująca Disrespect trwa już od początku lutego. W tym czasie usłyszeliśmy dwa albumowe single – Your Luv i Sick Head, wystartował konkurs na stworzenie najlepszego remiksu pierwszej z wymienionych produkcji i nareszcie Trampa zdecydował się na przeprowadzenie Q&A. Było krótko, ale treściwie.

Trampa i Reason, od zawsze na zawsze

Kawałki Trampy nie bez przyczyny mają w sobie pierwiastek oldschoolu. Brytyjczyk nie korzysta ani z Abletona czy FL Studio, czyli cieszących się największą popularnością programów do produkcji muzyki, ani jakichkolwiek zewnętrznych wtyczek. Cała dubstepowa magia w jego wykonaniu dzieje się w programie Reason.

Jak widać takie rozwiązanie nie jest jakimkolwiek ograniczeniem autora Rocket Fuel, ponieważ zostaliśmy zapewnieni, że mamy spodziewać się na Disrespect różnych gatunków muzycznych, w tym drum & bassowego singla.

Trzy słowa opisujące Disrespect?

Pierwsza albumowa premiera Never Say Die w tym roku będzie, cytując Trampę:

Brutalna, wyjątkowa, brytyjska.

Skoro już jesteśmy w trybie trójkowym to producent podzielił się także informacją, jaka jest trójka jego ulubionych aktualnie producentów oraz jakie trzy albumowe single są według niego najlepsze.

Czytaj również: All My Homies Hate Skrillex – historia upadku dubstepu

Trzymając się opisowej chronologii, topowi trzej producenci basowej sceny to według Trampy aktualnie Space Laces, Oddprophet i IMANU, a trzy produkcje z Disrespect ze statusem „fav” to Illest, Signal oraz Sick Head.

Mix Black Label XL 7 w wykonaniu Oddpropheta

„Zawsze bądź sobą”

Trampa zapytany o najlepszą życiową radę jaką dostał zacytował swojego dziadka:

Zawsze bądź sobą, niezależnie od tego czy ludzie cię lubią czy nie. Zawsze bądź sobą.

Premiera Disrespect już 30 kwietnia, a tymczasem przypomnijmy sobie jeden z najsłynniejszych kawałków Trampy, Runners.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →