Trzecie urodziny BEats Friendly 27.04 @ SQ

News

Po kilkumiesięcznej przerwie ekipa Beats Friendly powraca na parkiet SQ. Okazja do powrotu jest tym bardziej szczególna, że dowodzony przez Novikę kolektyw didżejski obchodzi właśnie swoje 3. urodziny. Zaproszenie Beats Friendly do udziału w ich jubileuszowej imprezie przyjął Shur-I-Kan, londyński dj i producent, jeden z głównych filarów cenionej w deephouse’owym światku wytwórni Freerange. Nowy set Shur-I-Kan w dziale MUZIKA

Pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiał jako klawiszowiec lokalnych londyńskich grup z kręgu jazz i funk. Przełom w karierze Toma Szirtesa alias Shur-I-Kan nastąpił, gdy jego talent odkrył legendarny dj i producent Tom Middleton – kompozycja „Niomi’s Dream” umieszczona przez niego na historycznej już kompilacji „Jedi’s Night Out” natychmiast zwróciła na młodego Brytyjczyka węgierskiego pochodzenia uwagę największych klubowego świata, z Gillesem Petersonem i LTJ Bukemem na czele.

Dzięki Middletonowi również Shur-I-Kan szybko trafił pod skrzydła dowodzonej przez Jimpstera londyńskiej wytwórni Freerange. Dziś ma na swoim koncie dwa albumy wydane ich nakładem – „Advance” z 2001 roku i wydany trzy lata później „Waypoints”. Także solidną kolekcję docenionych przez deephouse’ową scenę ep-ek, wśród których na szczególną uwagę zasługują „Generations”, „Living Inside”, „I Want It” czy ostatnia „Future Fantasy”. Popularnością niemniejszą niż autorskie produkcje Shur-I-Kana cieszą się jego również remiksy – ostatnio dla Akabu, Trackheadz, Miltona Jacksona i Miguela Migsa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

House spod znaku deep to nie jedyna płaszczyzna muzycznych zainteresowań Szirtesa. Równie udanie radzi on sobie na polu inteligentnego hip-hopu czy jazzującej elektroniki. Jako dj z kolei regularnie podróżuje po świecie grywając w najlepszych klubach Europy, Azji i Ameryki.

U boku Shur-I-Kana podczas urodzinowej imprezy Beats Friendly zagrają: Bartek Winczewski, Lipstick, Petter Von Coil i Lexus.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →