Tricky wyróżnił polskie wokalistki

News

Ms. Obsession i Joanna Solarska zostały wyróżnione w konkursie zorganizowanym przez Tricky'ego. W nagrodę obie wystąpią z królem trip-hopu podczas zbliżającej się trasy koncertowej.

Jakiś czas temu Tricky na swojej stronie internetowej ogłosił konkurs dla młodych artystów, pragnących stworzyć wspólny utwór z legendą trip-hopu. Udostępnił instrumentalny numer i zostawił pole do popisu w zakresie tekstu czy linii melodycznej wokalu. W gronie wyróżnionych znalazły się dwie polskie wokalistki – Ms. Obsession z Warszawy (na zdjęciu głównym) i Joanna Solarska z Torunia!
Joanna Solarska
W nagrodę obie artystki wystąpią na koncertach Tricky’ego w ramach trasy promującej album „False Idols”. Ms. Obsession usłyszymy 18. listopada w warszawskim Basenie, natomiast Joanna Solarska będzie towarzyszyć Tricky’emu na scenie 10. grudnia w Monachium. Gratulujemy!
Odsłuch wyróżnionych utworów znajdziecie poniżej. Przypominamy również, że bilety na polskie koncerty Tricky’ego możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →