Tricky i Denzel Curry na nowym albumie The Avalanches

News

Australijski duet The Avalanches zdradził szczegóły nadchodzącej płyty. Album We Will Always Love You swoją premierę będzie miał 11 grudnia. Już teraz możecie posłuchać dwóch nowych kawałków zapowiadających wydawnictwo.

The Avalanches a.d.2020

Nowe nagrania, promujące zbliżającą się dużymi krokami najnowszą płytę The Avalanches, nazywają się kolejno Take Care In Your Dreaming oraz Music Makes Me High. W pierwszym z nich gościnnie pojawili się ft. Denzel Curry, Tricky i Sampa The Great. Oba kawałki możecie odsłuchać poniżej.

The Avalanches – Take Care In Your Dreaming 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Avalanches – Music Makes Me High

We Will Always Love You, który ukaże się 11 grudnia, ma być, wedle zapowiedzi zespołu, spokojniejszym, mniej imprezowym i bardziej piosenkowym materiałem pełnym gości. Wiadomo już, że na płycie wystąpią także Blood Orange (We Will Always Love You), Rivers Cuomo i Pink Siifu (Running Red Lights), Jamie xx, Neneh Cherry i CLYPSO (Wherever You Go), a także Sananda Maitreya i folkowa legenda Vashti Bunyan (Reflecting Light).

Wibracyjna relacja pomiędzy światłem, dźwiękiem i duszą. To studium nad ludzkim głosem oraz duchowy rachunek zaprezentowany za pośrednictwem wielkich pytań: kim naprawdę jesteśmy? Co dzieje się po śmierci? – napisali w informacji prasowej o nowej płycie członkowie The Avalanches

The Avalanches i John Zawada

Autorem oprawy wizualnej nowych utworów jest John Zawada. Amerykański artysta polskiego pochodzenia odpowiedzialny jest także za okładkę albumu. Na zdjęciu widzimy Ann Druyan – pisarkę, producentkę i autorkę telewizyjnym programów naukowych. To właśnie uczucie, które połączyło ją ze słynnym amerykańskim astronomem Carlem Saganem, było iskrą, która zainspirowała nowy materiał The Avalanches.

The Avalanches We Will Always Love You

The Avalanches – We Will Always Love You – okładka albumu

Ostatnim studyjnym albumem The Avalanches pozostaje Wildflower z 2016 roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →