Trick or Beat – halloweenowa uczta w rytm elektroniki odkrywa wszystkie karty

fot. via crackmagazine.net
Eventpromo
Trick or Beat - halloweenowa uczta w rytm elektroniki odkrywa wszystkie karty

Wchodzimy w ostatnią prostą przed największą imprezą halloweenową w naszym kraju. Już 28 października odbędzie się Trick or Beat, gigantyczny festiwal z muzyką elektroniczną w Hali Stulecia we Wrocławiu. Właśnie poznaliśmy wszystkich artystów, którzy wystąpią w najbliższy piątek. Sprawdź szczegóły!

Trick or Beat. DJ-ska śmietanka w zabytkowym miejscu

Nowa inicjatywa na wrocławskiej mapie klubowej – Trick or Beat – ma wszystkie papiery, aby zostać halloweenowym klasykiem. Organizatorzy, inspirując się powiedzeniem „albo grubo, albo wcale”, szarpnęli się na imprezowy szczyt, z którego, miejmy nadzieję, zejdą bezpiecznie. Nie mamy jednak wątpliwości, iż wszystkie ruchy, jakie poczyniła agencja Loud Productions, mają ogromny potencjał na fantastyczną imprezę z doskonałą frekwencją.

Trick or Beat
Hala Stulecia / fot. via halastulecia.pl

Event odbędzie się w absolutnym unikacie architektury, jakim jest wpisana na listę zabytków UNESCO Hala Stulecia. Miejsce będące w poprzednich latach gospodarzem wielu kilkutysięcznych imprez przeszło w ostatnim czasie gruntowną renowację. Kompleksowy remont Hali Stulecia został zakończony pod koniec 2020 roku i kosztował 18 mln złotych. W ramach renowacji odnowiono płytę główną, wymieniono rolety i trybuny oraz zamontowano rozległy system klimatyzacji. Podłoga została wzmocniona tak, by móc utrzymać dużo cięższe i wyższe obciążenia. Szczególnie ostatni podpunkt wydaje się znaczący w kontekście nadchodzącej imprezy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: King is back! Jeff Mills zagra w Polsce jeszcze w tym roku

Organizatorzy zapewniają nie tylko najważniejsze nazwiska współczesnej sceny, ale przede wszystkim światowej klasy oprawę wizualną. Nad główną sceną rozpościerać się będzie gigantyczny ekran LED o wymiarze 100 metrów kwadratowych. Za wyświetlane na nim wizualizacje będzie odpowiedzialna grupa Interference Visual Crew.

Trick or Beat
Trick or Beat / fot. materiały prasowe

Trick or Beat. Taneczny koktajl wybuchowy

Ciężko wskazać faworytów wśród skompletowanych artystów, którzy zaprezentują swoje występy w trakcie Trick or Beat. Fani techno zostali wyjątkowo dopieszczeni. Main Stage zawładnie dźwiękami pioniera gatunku w postaci Jeffa Millsa, na scenie Vault Session pojawi się z kolei inna ikona gatunku – Luke Slater z wyjątkowym projektem Planetary Assault Systems. Wielbiciele lżejszej muzyki tanecznej z pewnością udadzą się na występy Micheala Meyera czy Eliasa Dore.

An On Bast, Jurek Przeździecki, Kuba Sojka / fot. Joanna Probola

Równie interesująco wypadają zebrani artyści reprezentujący polską scenę klubową. Na głównej scenie usłyszymy Catz N’ Dogz, projekt Vacos Malcolm i przedstawicielkę krakowskiej sceny, rezydentkę Prozak 2.0 Meg. Na Chillout Stage zainstalują się postaci kojarzone z melodyjną elektroniką – Kapoor czy Sassafras Tree w duecie z Simą. Scena techno to występy naszych czołowych live actowców – Piotra Figiela oraz trio w składzie An On Bast/Jurek Przeździecki/Kuba Sojka. Szczególnie ciekawie wypada wspomniany tercet polskich performerów.

Głównym wyzwaniem jest to, aby trzy różne persony stworzyły jednolity muzyczny wszechświat. Każdy z nas ma inne doświadczenia, inne patrzenie na dźwięk, muzykę, ekspresję. Jednak żeby stworzyć tego typu projekt, potrzebna jest cecha która będzie scalała nasze trio. Mowa tutaj konkretnie o grze zespołowej a co za tym idzie doświadczenie. Każde inne wyzwanie dotyczące ilości sprzętu, skomplikowania podłączenia czy tez synchronizacji instrumentów, to tak naprawdę nic w porównaniu właśnie z odnalezieniem wspólnego języka.

– Kuba Sojka


Trick or Beat – kompletny line-up

Main Stage

JEFF MILLS
MICHAEL MAYER
CATZ 'N DOGZ
KID SIMIUS live
VACOS MALCOLM live
MEG 

Jeff Mills | IL Suono

TECHNO STAGE – hosted by Vault Sessions

PLANETARY ASSAULT SYSTEMS live
AN ON BAST & JUREK PRZEŹDZIECKI & KUBA SOJKA live
GRACE DAHL
PHIL BERG b2b LOBSTER

PIOTR FIGIEL live
TEMUDO b2b CRAVO
VAULT SESSIONS COLLECTIVE

Planetary Assault Systems | Printoworks

CHILLOUT STAGE – hosted by Rebellion der Träumer

FRIDA DARKO b2b ATRIC
TAS
ELIAS DORE
MATCHY
KAPOOR
ANE b2b MARYO
THOMMIE G
SASSAFRAS TREE b2b SIMA

Frida Darko | Castle Wrisbergholzen 


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →