Tri-Angle Records zamyka się po dekadzie działalności

News Film Galeria
Tri Angle Records

Nowojorska wytwórnia Tri-Angle Records nie będzie wydawała już więcej płyt. Założycielka wytwórni, Robin Carolan, ogłosiła tę wiadomość na Twitterze.

Tri-Angle Records przechodzi do historii

Niezależna wytwórnia Tri-Angle Records została założona na Brooklynie w 2010 roku i szybko zyskała uznanie fanów interesujących się muzyką elektroniczną. Pierwszym wydawnictwem, które wypuścił label, była składanka Tri Angle Records Presents: Let Me Shine For You.

Początek 2020 roku to 10. rocznica startu działalności Tri-Angle Records. Decyzję o zamknięciu wytwórni podjęłam już rok wcześniej, ale potrzebowałam trochę czasu na jej ogłoszenie. Chciałbym podziękować wszystkim i każdemu z osobna, kto wspierał Tri Angle przez te wszystkie lata. Życzę moim koleżankom i kolegom z niezależnych wytwórni/artystom powodzenia w tym, co robią – napisała w specjalnym oświadczeniu Robin Carolan, właścicielka Tri-Angle Records

Tri-Angle Records wydawała dzieła wielu cenionych artystów

Wytwórnia była odpowiedzialna za wydawanie płyt takich artystów jak m.in: The Haxan Cloak, Vessel, Evian Christ, serpentwithfeet, Balam Acab, Forest Swords, Holy Other, Lotic i Katie Gately.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Forest Sword – The Weight Of Gold

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →