Tresor.61 Electric Brain – Neil Landstrumm! KONKURS!

News

61 edycja Tresora odbędzie się już 30 maja w poznańskim Eskulapie. Gwiazdą wieczoru będzie długo wyczekiwany Neil Landstrumm!

O Neil’u Landstrumm’ie wiemy już niemal wszystko, gdyż na swoja legendę zapracował wyjątkowo obszerną dyskografią. Zaproponował coś także niesłychanie rozpoznawalnego i jedynego w swoim rodzaju. Jego live z całym  arsenałem różnego rodzaju maszynek to misterium nowej technologii.

Dla mimo wszystko niezorientowanych oto co się o nim pisze:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Piski, zgrzyty i bulgoczący bas, zamienione w misterium rytmu, w manifest nowej estetyki? Tak można by nazwać artystyczne credo Neila Landstrumma jednej z najbardziej rozpoznawalnych i twórczych postaci nowej elektroniki. Przyznają sie do niego fani techno – z racji przynalezności przez kilka lat do stajni Tresora – ale też fani nowych brzmień a nawet Ci najbardziej  nieprzewidywalni adoratorzy avangardowej elektroniki. Aby jeszcze bardziej zakręcić jego obraz, funkcjonuje on jako wybitny programista i autor animacji video ktore przez wiele lat zdobiły amerykanskie MTV. Kto ma racje? Niewyczerpany umysł Neila daje wszystkim po trochu.

Neil Landstrumm @ Sfinks 19.05.2007Neil Landstrumm pojawia się w Polsce, promując swój ostatni album dla Planet Mu. Fantasyczna balanga dla jednych, przerażajacy manifest rozpędzonej cywilizacji dla innych. 27 czerwca będzie on jedną z gwiazd Festiwalu Nowa Muzyka w Cieszynie w swoim nowym projekcie razem ze Steven’em MIlanese /Warp/.

W klubie tradycyjnie dwie sceny /góra – dół/  gdzie przewinie sie czołówka polskiej obsady DJskiej.  Na dole wsparcia udzielą Extension Bros. Górną salę dedykujemy dla stylistki drum’n’bass w bardzo obszernej i mocno zupdate’owanej obsadzie.

Zapraszamy.

Eskulap, Poznań ul.  Przybyszewskiego 39.
Piątek 30 maja 2008.
Start 22:00

Więcej:
Tresor.61 Electric Brain – Neil Landstrumm – wejściówki do wygrania!!!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →