Heiko Laux gwiazdą Tresor. 67 – BILETY!

News

Gwiazdą kolejnej odbywającej się w Poznaniu imprezy spod znaku Tresor będzie weteran sceny techno - Heiko Laux. Już teraz możecie kupić u nas bilety na to wydarzenie!

Już za nieco ponad tydzień, dokładnie 29 stycznia 2010 roku, w poznańskim klubie Eskulap odbędzie się kolejna impreza spod znaku Tresor. Tym razem organizatorzy imprezy zaprosili jedną z kluczowych postaci dla nurtu deep techno, założyciela kultowej wytwórni KanzleramtHeiko Lauxa.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Produkcją muzyki Heiko Laux zajął się już w 1994 roku, a wkrótce po tym przeniósł się do Berlina by założyć wspomnianą już wcześniej wytwórnię Kanzleramt. Przez wiele lat label ten był platformą, dzięki której świat usłyszał m.in. o takich artystach jak: Alexander Kowalski czy też Johanes Heil. Heiko Laux od kilku lat bardzo blisko współpracuje z europejską oazą deep techno tj. z Jorisem Voornem i Stevem Rachmadem, a od niedawna rozwija także własny projekt Offshore Funk, który ma pokazać bardziej dojrzałe oblicze techno.

 

Na scenie u boku Heiko Lauxa wystąpią także Essence, Biba oraz LikeWhat. Górną scenę opanują dźwięki serwowane przez Capitana Commodore, Electric Neighbours oraz Killa Blintona.

 

ZAMÓW BILETY! – Tresor 67 – Ornamentalism: Heiko Laux

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →