Trentemøller kolejną gwiazdą FreeFormFestival! ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Podczas FreeFormFestival, który odbędzie się w dniach 3-4 października w Warszawie, duński muzyk wystąpi na żywo z pięcioosobowym zespołem. Bilety i karnety możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Trentemøller to jeden z najbardziej znanych duńskich artystów sceny klubowej, doskonale znany fanom muzyki elektronicznej na całym świecie. Do jego największych dokonań z pewnością należą takie utwory jak „Miss You”, „Take Me Into Your Skin” czy „Sycamore Feeling”.
Od kilku jednak lat muzyka Trentemøllera coraz bardziej wymyka się konwencji elektronicznej i coraz bardziej skłaniaja się ku brzmieniu bliższym muzyce rockowej. Na wydanym w zeszłym roku albumie „Lost” słychać mocne gitarowe granie, a wokalnie udzielają się m.in. Sune Rose Wagner z The Raveonettes i Jonny Pierce’a z grupy The Drums. Efektem tych zmian było powstanie pięcioosobowego zespołu, który koncertuje z Trentemøllerem. Właśnie w takim składzie zawita na FreeFormFestival.
Na scenach FreeFormFestival usłyszymy też trio Moderat, Jona Hopkinsa, Klaxons, Skalpel, HVOB, Gorgon City, Sigmę i xxanaxx.
Karnety i bilety jednodniowe na FreeFormFestival możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony oraz bezpośrednio w serwisie Biletomat.pl.

3-4.10.2014 | FREEFORMFESTIVAL | SOHO FACTORY | WARSZAWA

Więcej informacji na temat FreeFormFestival szukaj na:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

freeformfestival.muno.pl

Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →