’Designerzy danceflooru’ na Transvizualiach w Gdyni!

Wydarzenie

Podczas Festiwalu TRANSVIZUALIA 010 w najbliższą sobotę w Gdyni zobaczymy niezwykłe występy gwiazd muzyki elektronicznej min. Jimmy Edgara i Luke Viberta

TV-Liveacts czyli scena muzyczna TV010 GDYNIA to bogaty program wydarzeń, łączących obraz, muzykę i performance. Transvizualia prezentują artystów poszukujących nowych brzmień, eksperymentujących, odważnych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Festiwal promuje głównie szeroko pojętą elektronikę i wszelkie zjawiska muzyczne, które wpisują się w nurt działań audio-wizualnych. Już w najbliższą sobotę 2 października będziemy mieli doskonałą okazję się o tym przekonać. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni wystąpią wyjątkowe gwiazdy!

 

 

W programie min. „designer danceflooru”, niepokorny przedstawiciel eklektycznego, futurystycznego funku Jimmy Edgar live, związany z najważniejszymi wytwórniami muzyki elektronicznej Luke Vibert, nieprzewidywalny i unikalny duet Grasscut live, dubstepowy, energetyczny Pinch z dj setem oraz wschodząca gwiazda elektroniki łącząca pop z dubstepowymi korzeniami Rudi Zygadlo live supportowana przez P45. Efekt wzmocni wizualny atak Vj-ów z vjteamu kobaltmasa – vj512 oraz vj nontoy’a.

 

Próbki muzyczne gwiazd festiwalu Transvizualia znajdziecie na poniższych filmikach.

 

Serwis Muzikanova.pl(Muno.pl) objął patronat nad tym wydarzeniem.

Zapraszamy!

 

Więcej:
www.transvizualia.com

 

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →