Transformator rzuca wyzwanie DJ-om i oferuje występy na dwóch wydarzeniach

Fot. Abbys
News
Transformator

Niepisana dotąd tradycja Transformatora staje się być pomału nieodłącznym elementem towarzyszącym działalności wrocławskiego klubu. Nominowani do najnowszej edycji Munoludów w kategorii "Klub roku" wrocławianie, zorganizowali kolejny dj contest. Nagrodą w konkursie na najlepsze sety, są występy podczas najbliższej edycji LAS Festival oraz na scenie OSTRO w Transformatorze.

Transformator z trzecią edycją DJ CONTEST

Niezwykle miło jest nam poinformować, że blisko rok po ostatnio zorganizowanym konkursie dj’skim, wrocławski Transformator kontynuuje zapoczątkowaną w 2019 roku inicjatywę wspierającą początkujących artystów. Tych, jak wiadomo, z tygodnia na tydzień jest coraz więcej. Pragnących wyjść z ukrycia, chcących zademonstrować swoje umiejętności szerszemu gronu odbiorców, przybywa równie szybko, co liczba kolejnych dni bez imprez i zamkniętych klubów. Do takich osób skierowany jest właśnie najnowszy DJ CONTEST TFR.

Transformator

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Transformator
Mamy dla Was zadanie, które ułatwi Wam przeżycie tych dni zamknięcia w czterech ścianach. Sugerowany klimat: old-school, acid, deep/hypnotic, EBM, and melodic techno, ethnic, groovy, minimal, electro, slow beat, experimental. Nagranie ma mieć ok. 30 minut i wyrażać Wasz styl i umiejętności. Opisy DJ setów powinny zawierać track listę. Liczymy zwłaszcza na pasjonatów czarnych płyt, live act’owców oraz grających hybrid sety. Od chcących zagrać DJ set spodziewamy się znajomości obsługi sprzętu DJ’skiego na poziomie CDJ/turntable + mixer.
– brzmi treść konkursu

Transformator przeciera szlaki

W przypadku wielu mało doświadczonych i nieobytych ze sceną artystów, wróżenie im większej kariery i nagłego rozkwitu talentu, wymaga dużej odwagi i wiary. Nie oszukujmy się – znalezienie wartościowych nazwisk, które wyróżniałyby się na tle reszty, do których warto wyciągnąć rękę, nie jest proste. Jako dziennikarze, promotorzy i muzycy, poniekąd wymagamy od nich ciągłej pracy i szlifowania warsztatu. Wielu osobom starających się zaistnieć w tym świecie często brakuje zaparcia i konsekwencji. Czasami wystarczy jeden występ, tudzież jedno nagranie, by z kompletnego anonima, zostać liczącym się w grze zwanej sceną graczem. Są też i tacy, którzy nie potrzebują blasku świateł i poklasku. Zacisze domowe, kameralne imprezy wśród znajomych traktują jako max, którego nie zmierzą w żaden sposób zmieniać.

MATRIX3K [Vinyl] Set 2020

Dotychczasowi zwycięzcy: MERVH, Tommy, Mider, PAWEL, MATRIX3K, Kovel, Illegible, Labirynthine są przykładem, że zainteresowanie muzyką i dj’ingiem wcale nie musi ograniczać się jedynie do decków i miksera. Najlepszym na to dowodem jest Merve Hopaci, zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu. Właśnie kilka dni temu ukazała się pierwsza epka pochodzącej z Turcji artystki na Behind The Stage. Czyli można? Można.

Wrzucone na Soundcloud sety publikujcie pod tym postem. Spośród wszystkich wybierzemy co najmniej jeden, którego autorowi zaproponujemy slot na jednej z scen podczas LAS Festival oraz u nas na OSTRO. Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze sety. Wyjdź w końcu z szafy i pokaż co potrafisz.

– czytamy dalej w treści konkursu

Organizatorzy na zgłoszenia konkursowe oczekują do 1 maja 2021.

Czytaj również: LAS Festival z elektroniczną różnorodnością – byle do wakacjiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →