Tranceformations powraca z rozmachem do Hali Stulecia

fot. GROMYSZ , Tranceformations / Facebook
Eventpromo
Tranceformations 2023

Już w lutym we wrocławskiej Hali Stulecia absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego fana muzyki trance i nie tylko! Tranceformations, czyli największa polska trance'owa marka twórców Euforia Festival oraz współtwórców Transmission Poland, powraca po pandemicznej smucie. Monumentalne audiowizualne show, potężne nagłośnienie oraz rekordowa liczba laserów w naszym kraju na trance’owym evencie przyprawią Was o gęsią skórkę. To trzeba przeżyć!

Tranceformations 2023 – pierwsze spojrzenie

Impreza Tranceformations powraca do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło. Podobnie jak w ubiegłych edycjach, czekają na Was dwie sceny – monumentalna scena trance, a w podziemiach techno. Organizatorzy ogłosili już pełny line-up sceny trance. Wystąpią: Markus Schulz, WHITENO1SE, Xijaro & Pitch, Daxson, Jordan Suckley, Shugz, Ontune, Alex oraz A.D.D.A.

Tranceformations 2019

Z kolei na scenie techno, która będzie mieścić się w magazynie znajdującym się dokładnie pod parkietem Hali Stulecia, line-up jest na bieżąco aktualizowany, ale już wiemy, że wystąpi mocny skład, wypełniony bardzo znanymi, polskimi nazwiskami, a zagrają m.in. Siasia, Carla Roca, Diana D’Rouze, DUSS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

CARLA ROCA for Rave Fanatics – Post evangelic church/PL

Koniecznie przeczytajcie nasz wywiad z Siasią: Jak dziś zostać didżejem, a nie kolejnym „puszczaczem”

Tranceformations 2023 – bilety

Wejściówki na Tranceformations 2023 są do nabycia na stronie Biletomat.pl w wersji Standard w cenie 209 zł bądź VIP za 650 zł. Bilet VIP daje możliwość do skorzystania ze strefy z nieograniczonym dostępem do: alkoholi (wódka, whisky, piwo), softów, zimnego i ciepłego cateringu, darmowej szatni, osobnego wejścia na teren imprezy oraz strefy z najlepszym widokiem na festiwal.

Jordan Suckley & OnTune – Tranceformations Anthem 2020Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →