Muno poleca – TOP 5 miejscówek na lato TRÓJMIASTO

938
News
Muno poleca – TOP 5 miejscówek na lato TRÓJMIASTO

Sprawdź gdzie zjesć, wypić i potańczyć tego lata pod chmurką w Trójmieście.

100cznia

Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście czyli 100cznia. Co można tu robić? W tylko tym tygodniu do wybrou kino letnie, koncert Nagrobki, impreza z U Know Me Records i targi winyli!

Ulica Elektryków

Ulica Elektryków to teren o długości 200 i szerokości 20 metrów, mieszczący się pomiędzy dwiema autentycznymi halami Stoczni Gdańskiej. Można tu zjeść, obejrzeć trochę sztuki czy posłuchać muzyki. W tym tygodniu występują m.in. Dj Seinfeld, Natalia Przybysz czy PRO8LEM.

Patio Protokultura

Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej zaprasza od tego roku na swoje Patio czyli 700m2 przestrzeni imprezowej na świeżym powietrzu. W tym tygodniu dużo się dzieje, m.in. targi sztuki, impreza open decks czy impreza z Kubą Sojką.

Lawendowa 8

fot. @alicekaterose

Pub w którym napijesz się dobrego piwa. W letnie ciepłe noce imprezowicze zbierają się na krawężnikach. Idealne miejsce na before.

Ziemia

Możesz tu zagrać babingtona/badmintona i szachy, pochillować na leżakach czy potańczyć. Do tej pory w tym sezonie zagrali tu m.in. Hatti Vatti czy Monster.