Tommy Four Seven dołącza do składu PLURED

Eventpromo
Tommy Four Seven wystąpi podczas imprezy PLURED

Jeden z najciekawszych artystów undergroundu ostatnich lat – Tommy Four Seven – wystąpi obok Jeffa Millsa i Ellen Allien 6 czerwca na Hali Stulecia we Wrocławiu.

Tommy Four Seven swoją pozycję na scenie techno zaznaczył bardzo szybko, bo już w 2011 roku, wydając wówczas swój debiutancki album nakładem CLR, wytwórni Chrisa Liebinga. Od tego czasu zdążył założyć jedną z najbardziej charakterystycznych wytwórni na świecie – 47, która hołduje połamanym, eksperymentalnym i apokaliptycznym dźwiękom techno, wyznaczając nowe kierunki współczesnego undergroundu. Pod skrzydłami jego wytwórni swoje wydawnictwa wypuszczali m.in. Oake, Headless Horseman, Ancient Methods czy SNTS, VSK.

Tommy Four Seven na Boiler Room w Pradze

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tommy Four Seven powołał do życia także nową serię eventów Numerology, podczas których wyraża swoją wizję muzyki elektronicznej, zapraszając takich twórców jak: Broken English Club, Demdike Stare, Paula Temple, Shackleton czy Surgeon.

W 2019 roku ukazał się jego najnowszy album, zatytułowany Veer. Możecie posłuchać tego krążka poniżej:

Tommy Four Seven wystąpi w Polsce

Kolejna okazja, aby posłuchać Tommy’ego na żywo w Polsce, pojawi się już niebawem. Artysta dołączył właśnie do składu imprezy PLURED, podczas której wystąpi obok Jeffa Millsa i Ellen Allien.

PLURED: Jeff Mills & more – 6 czerwca, Wrocław, Hala Stulecia

PLURED to nowy projekt powstały z ramienia Playground. Pierwsza odsłona odbędzie się 6 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia. W sprzedaży są jeszcze ostatnie bilety na to wydarzenie. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Zanim jednak dojdzie do głównej imprezy, organizatorzy ogłosili także imprezy-rozgrzewki z DVS1 w sopockim Sfinks700 (7 marca) i z Headless Horseman w poznańskiej Tamie (29 lutego).

PLURED: Jeff Mills & more - 6 czerwca, Wrocław, Hala Stulecia

Biletomat.pl
od 139 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →