Tommy Four Seven zagra w 1500m2 – BILETY!

3 087
Wydarzenie
Tommy Four Seven zagra w 1500m2 – BILETY!

14 września w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia wystąpi Tommy Four Seven, jeden z najzdolniejszych producentów techno ostatnich lat. Bilety na imprezę z jego udziałem możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.

W krajobrazie muzycznym rzadko zdarza się znaleźć artystę tak charakterystycznego jak Tommy Four Seven. W momencie wyprowadzki z Londynu w 2008 roku uzyskał pozycję głównego członka labelu Chrisa LiebingaCLR Records. Wydany w 2011 roku debiutancki longplay „Primate” wzmocnił jego pozycję jako jednego z najciekawszych producentów techno w ostatnich latach.

Jego produkcje zdobyły natychmiastowe uznanie krytyków, a utwory takie jak „Armed 3„, „Raru” czy „Track 5” zostały zremixowane przez takich cenionych artystów jak Robert Hood, Regis, Speedy J czy Sigha.

Duże umiejętności w studiu oraz niezwykle techniczne, precyzyjne i ciężkie sety grane na całym świecie oznaczają początek wielkiej kariery tego skromnego człowieka.

Tommy Four Seven wystąpi 14 września w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia, a bilety na imprezę z jego udziałem możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.

14.09.2013 | TOMMY FOUR SEVEN | 1500M2 | WARSZAWA