Tom Novy zagra w sobotę w Gdańsku w klubie Sassy!

Eventpromo

Gdański klub Sassy zaprasza na kolejną odsłonę cyklu House Masters w ramach, którego prezentują się ikony tego nurtu. Nie inaczej będzie już w tę sobotę - klub odwiedzi sam Tom Novy.

Tom Novy już w latach 90. tych królował w klubach z takimi hitami jak I House You, Superstar czy I Rock a w kolejnych dekadach rozjeżdżał parkiety numerami Pumpin, Lovin U i Your Body. W ponad 20 krajach jego utwory znajdowały się w Top 15 najczęściej granych kawałków.

Jego single regularnie trafiały do większości radiostacji i telewizji muzycznych na całym świecie.  Przez lata obecności na rynku Tom współpracował z wieloma ciekawymi i szanowanymi artystami, wyprodukował mnóstwo remiksów, w tym dla Justina Timberlake’a, Yoko Ono, Ludacrisa, Ericka Morillo, Toma Jonesa & Mousse T, Snap! czy Sandera Kleinenberga.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SASSY House Masters pres. Tom Novy – 26 października

Jego sława nie blednie, a występy wciąż cieszą się dużą popularnością. Jeśli chcesz przekonać się co potrafi na żywo to w ten weekend będzie ku temu okazja. Niemiecki dj i producent wystąpi w sobotę, 26 października, w gdańskim klubie SASSY, w ramach cyklu House Masters. 

Na scenie wspomoże go Majestic, który pochodzi z Gdańska, ale od lat jest dobrze zadomowiony w warszawskim środowisku. Grywał przed takimi artystami jak Armin Van Buren, Seamus H., Johne Jones, Tania Von Pear, Connan Liquid, Lisa Millet, Dave Mayer, Gadjo w wielu klubach Polski. Występował także na wielu festiwalach m.in na poznańskiej edycji Global Gathering. Był rezydentem warszawskiego kubu Capitol, gdzie produkowane były imprezy dla takich muzycznych brandów, jak Hed Kandi, Minisrty of Sound and Defected.

sassy house masters

Tom Novy zapowiedział, że usłyszymy kilka klasyków w nowych remiksach oraz numery jeszcze nie publikowane, dostępne jedynie dla wybranej garstki djów. Nie przegap tej imprezy!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →