Majówka w Basenie z Toddem Terje – BILETY!

Wydarzenie

Zanim wszyscy pojadą na majówkę, warszawski klub Basen zaprasza 26 kwietnia na niezwykła imprezę. Słońce z głośników zapewnią Todd Terje oraz Compuphonic.

Todd Terje na scenę wkroczył w 2004 roku, wspomagany przez swoich rodaków – Lindstroma i Prins Thomasa. Terje określany jest mianem największych odnowicieli klasycznego disco. Swój styl sam określa jako „astroboogie” lub dokładniej „coconut – jungle  – marimba – safari – disco”. Pisząc o Terje nie można nie wspomnieć o jego zeszłorocznym numerze „Inspector Norse”, który stał się hitem lata.
Kolejnym gościem imprezowej majówki w warszawskim klubie Basen będzie blegijski dj i producent – Compuphonic. Jego pseudonim pochodzi od ulubionego instrumentu – syntezatora Roland Compuphonic. Na swoim koncie artysta ma szereg uznanych produkcji m.in. dla Turbo, Parquet Recordings czy Get Physical Music.
Gwiazdy wieczory wspierać będą: Double Trouble, Oh My Socks dj’s (Zakolanówki), Harel, Mal D’aurore, oraz Mickey Wyrozębski (Justin I Love You / Mozcau).
Bilety na to wydarzenie dostępne są za pośrednictwem Muno.pl!
Miejsce: Basen – Warszawa


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →