Time Warp 2020 ogłasza line-up!

Festiwale News Film
time warp line-up 26. edycji 2020

Najsłynniejszy halowy festiwal świata - Time Warp - ujawnił line-up kolejnej, 26-tej już edycji. 4 kwietnia w Mannheim będzie okazja usłyszeć stałe nazwiska, a także kilku debiutantów.

Time Warp 2020 – czego możemy się spodziewać?

Zgodnie z oczekiwaniami, skład artystów nie różni się drastycznie względem poprzednich edycji. Na głównych scenach tradycyjnie wystąpią Adam Beyer, Chris Liebing, czy Sven Vath.

Nie zabraknie także mocnego tech-house’owego składu w osobach Jamie Jones’a, Marco Caroli, Setha Troxlera i The Martinez Brothers, a także one-man-show Laurent Garniera w „szklarni”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fanów mocniejszych brzmień z pewnością ucieszy obecność KobosilaI Hate Models, Pauli Temple i Dax J. Do organizacji eventu ponownie podłącza się amerykańska wytwórnia gier – Rockstar Games. Najpewniej będzie ona gospodarzem swojej własnej sceny.

Wystąpią tam Adam Port i Reznik, należy się także spodziewać Dixona i The Black Madonna, gdyż brali oni udział w projekcie związanym z GTA Online.

Zabraknie z kolei Tale Of Us (Włosi już chyba na dobre skupili się na swoich własnych eventach), Dubfire, Carla Coxa i Bena Klocka – artystów, którzy od lat stanowili o sile wydarzenia. Miejmy nadzieje, że „zastępstwo” utrzyma podobny poziom, co ich poprzednicy!

Time Warp 2020 – line-up

time warp 2020 line up

Time Warp 2020 – jak było w poprzednich latach?

Można oczywiście narzekać, że od dawna w Mannheim nie notujemy przełomowych zmian. Niemniej jednak, każdy z Was, który wziął udział w Time Warp wie, że jest to impreza na najwyższym poziomie.

Tych, którzy nie mieli jeszcze okazji, zapraszam do przeczytania relacji z zeszłego roku. Poniżej znajdziecie także wybrane sety, które w pewnym stopniu oddają klimat tam panujący. Zdecydowanie warto to zobaczyć!

Solomun na Time Warp 2019

Pan-Pot na Time Warp 2019

Adam Beyer na Time Warp 2019Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →