Time Warp 2020 odwołany

News

Za świata napływają coraz bardziej niepokojące wieści. Po odwołaniu imprez masowych i klubowych przeszedł czas na  kolejne festiwale. Tegoroczna edycja Time Warp nie odbędzie się.

Ilość odwołanych festiwali wzrasta

Koronawirus sieje spustoszenie w branży eventowej i muzycznej. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego odwołane zostały wszystkie imprezy w Polsce w ten weekend. Wcześniej dowiedzieliśmy się o pierwszych odwołanych festiwalach. W tym roku nie będzie dane nam bawić się na Tomorrowland Winter, oraz Ultra Miami.

Przesunięcia, tudzież anulowania, wydarzeń łączą się z potężnymi kosztami po stromnie organizatorów. Dziś do grona odwołanych wydarzeń muzycznych dołączył legendarny Time Warp.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Time Warp 2020 nie odbędzie się

Time Warp to najbardziej znany festiwal halowy na świecie, który odbywał się nieprzerwanie od 1994 roku. Line-up tegorocznej edycji, która miała mieć miejsce 4 kwietnia w niemieckiem Mannheim zapowiadał się fantastycznie. Na festiwalu wystąpić miała praktycznie cała artystyczna śmietanka świata muzyki klubowej.

Time Warp 2020 line-up

Dziś organizatorzy festiwalu otrzymali informacje, że ze względu na ostatnie wydarzenia i decyzję powziętą przez niemieckie władze wszystkie wydarzenia, w których liczba uczestników przewyższa 1000 nie odbędą się. W obliczu kryzysu, który dzieje się na naszych oczach jest to jak najbardziej zrozumiała postawa.

Time Warp 2020 nie zostanie przesunięty na inną datę. Organizatorzy zapowiadają, że wydarzenie powróci w przyszłym roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →