Time Warp 2020 odwołany

News

Za świata napływają coraz bardziej niepokojące wieści. Po odwołaniu imprez masowych i klubowych przeszedł czas na  kolejne festiwale. Tegoroczna edycja Time Warp nie odbędzie się.

Ilość odwołanych festiwali wzrasta

Koronawirus sieje spustoszenie w branży eventowej i muzycznej. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego odwołane zostały wszystkie imprezy w Polsce w ten weekend. Wcześniej dowiedzieliśmy się o pierwszych odwołanych festiwalach. W tym roku nie będzie dane nam bawić się na Tomorrowland Winter, oraz Ultra Miami.

Przesunięcia, tudzież anulowania, wydarzeń łączą się z potężnymi kosztami po stromnie organizatorów. Dziś do grona odwołanych wydarzeń muzycznych dołączył legendarny Time Warp.

Time Warp 2020 nie odbędzie się

Time Warp to najbardziej znany festiwal halowy na świecie, który odbywał się nieprzerwanie od 1994 roku. Line-up tegorocznej edycji, która miała mieć miejsce 4 kwietnia w niemieckiem Mannheim zapowiadał się fantastycznie. Na festiwalu wystąpić miała praktycznie cała artystyczna śmietanka świata muzyki klubowej.

Time Warp 2020 line-up

Dziś organizatorzy festiwalu otrzymali informacje, że ze względu na ostatnie wydarzenia i decyzję powziętą przez niemieckie władze wszystkie wydarzenia, w których liczba uczestników przewyższa 1000 nie odbędą się. W obliczu kryzysu, który dzieje się na naszych oczach jest to jak najbardziej zrozumiała postawa.

Time Warp 2020 nie zostanie przesunięty na inną datę. Organizatorzy zapowiadają, że wydarzenie powróci w przyszłym roku.

Polub muno.pl na Facebooku: