Tiefschwarz zapowiedzieli nowy album – „Left”

Zapowiedzi

Duet Tiefschwarz zapowiedział wydanie nowego albumu, zatytułowanego "Left", dla wytwórni Watergate Records. Premierę zaplanowano na początek czerwca.

Bracia Ali i Basti Schwarz z Tiefschwarz po raz pierwszy stanęli za gramofonami w połowie lat 90-tych. Kolejnym krokiem w ich karierze było wejście do studia nagraniowego, w którym to szybko się odnaleźli. Już pierwszy singiel „Music” zdobył tak dużą popularność, że braciom nie pozostało nic innego niż wydanie albumu. Od tego czasu Tiefschwarz już tylko ugruntowywał swoją pozycję na scene klubowej, wypuszczając kolejne single, albumy, remiksy i kompilacje.
Albumu od Tiefschwarz już dawno nie było – ostatni „More Chocolate” ukazał się w 2010 roku. Bracia postanowili nadrobić zaległości i wzięli się ostro do pracy, której efektem będzie krążek „Left„, nagrany dla Watergate Records. Połowa nowych utworów powstała przy współpracy z wokalistą Khanem, który będzie towarzyszył Tiefschwarz podczas trasy koncertowej. Premierę albumu zaplanowano na początek czerwca.
Tiefschwarz – Left [Watergate Records]
Data wydania: 1.06.2015
Tracklista:
01. Heavy Weather feat. Khan
02. Free Falling feat. Khan
03. Morgen Abend
04. Do Me feat. Khan
05. Dark Light
06. 110 feat. Mama
07. Prayer feat. Khan
08. Hi Fu
09. Echo Drug feat. Khan
10. Any Moment feat. Emily Karpel
11. Dings
12. Forever feat. Khan
13. Laid BlackPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →