Tiefschwarz, Alter Ego, Princes Superstar w Poznaniu!

News

Druga odsłona innowacyjnego projektu audiowizualnego – Lech Party Inspirations 2.0 odbędzie się już 18 kwietnia w piątek w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich! To unikalne wydarzenie połączy elementy audio, visual i party performance. Znamy już pierwszych artystów tej niezwykłej imprezy!

W tym roku, po raz pierwszy w Polsce na scenie Lech Party Inspirations 2.0 zagości królowa nowojorskich klubów – Princess Superstar. O efekty wizualne zadba nowatorska grupa Dalbin. Miłośnicy dobrej zabawy na pewno nie będą zawiedzeni! Najbardziej inspirująca marka piwna konsekwentnie realizuje obietnicę dobrej zabawy i gwarantuje, że znów kiedy nadchodzi piątek to … „będzie się działo”!
 
Podczas ubiegłorocznej, pierwszej edycji muzyczno-wizualnego projektu LECH Party Inspirations – Fuzja Stylów publiczność rozgrzewały, gwiazdy światowego formatu. Wystąpili m.in Quiet Village i Who Made Who oraz 2 Many DJ’s. Pojawiły się również zaskakujące duety np. divy operowej z DJ’em Adamusem z oraz pianisty Leszka Możdżera z DJ’em Taśmy.

Muzykom towarzyszył powietrzny balet grupy Ocelot, tańczące Megakukły oraz pirotechniczny show. Połączenie klasyki z nowoczesnością, wielki performance i show z muzyką klubową wyznaczyły zupełnie nowe trendy projektów artystycznych w Polsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Druga odsłona LECH Party Inspirations, nazwana przez organizatorów LECH Party Inspirations 2.0, wprowadzi uczestników w tajemnicze zakamarki nocnego życia miasta. Impreza będzie zderzeniem dwóch światów – jasnej i ciemnej strony miasta, skrzyżowaniem klimatu ruchliwej aglomeracji ze zmysłową atmosferą undergroundowego klubu. Pierwsza część imprezy potrwa do północy, będzie symbolizowała przebicie się przez nowoczesne, tzw. oficjalne miasto, które po północy zmienia się w sensualny świat klubu.

LECH Party Inspirations 2.0 połączy te światy, z których każdy będzie składał się z mniejszych mixów: DJ stworzy muzykę do obrazów VJ-a, a dzieło zwieńczy współgrający z nimi performance. Impreza stanie się miejscem przenikania nie tylko gatunków muzycznych, ale także efektów wizualnych i choreografii na światowym poziomie.

Tegoroczne LECH Party Inspirations 2.0 będzie unikalnym połączeniem elementów audio i visual, dopełnione party performance – wszystkie te części będą się przenikać podczas całego wydarzenia. W trakcie wieczoru usłyszeć będzie można pełen zakres wielkomiejskich brzmień, które podbiły serca i umysły świata.

W pierwszej, jasnej części imprezy wystąpi królowa nowojorskich klubów – Princess Superstar, czyli Concetta Kirschner. „Świeża alternatywa dla umysłowo ograniczonych gwiazd hip hopu“ – tak kiedyś napisał o niej The Independent. „Zapomnijcie o Eminemie, pora na Princess Superstar“ – dorzucił Melody Maker. Swoją fenomenalną muzykę określa jako „flip flop”, czyli mieszankę rocka, popu, elektroniki i hip-hopu. Występ tej charyzmatycznej gwiazdy swoim obrazem uświetni Kinga Baby z grupy Dalbin.

Po północy Lech Party Inspirations 2.0. przeniesie uczestników w klimat ciemnego, undergroundowego klubu. Futurystyczną wizję muzyki house zaprezentuje grupa Tiefschwarz, która remiksem „Kinda New” na stałe zapisana się w historii muzyki elektronicznej. Zaraz po niej prekursorzy modnego nurtu Nu Rave, czyli jeden z najważniejszych wg pisma „Groove” live actów świata – live act Alter Ego.

W 2004 ukazał się przełomowy dla ich kariery singiel „Rocker“, który zajął wysokie pozycje na listach przebojów na całym świecie! W Wielkiej Brytanii wydała go związana z Fatboy Slimem wytwórnia Skint.

Kreacjami wizualnymi będzie elektryzować publiczność parysko-nowojorska grupa innowacji wizualnej – Dalbin. Przygotowana przez nich specjalnie dla LECH Party Inspirations 2.0 scenografia będzie składała się z samych efektów specjalnych. Dalbin są niekwestionowanymi gwiazdami wśród VJ’ów, ich twórczość można było podziwiać m.in. podczas trasy koncertowej The Rolling Stones. Kinga Baby, zrzeszona w grupie występowała na wielu scenach europejskich z takimi gwiazdami muzyki elektronicznej jak: Matthew Herbert, Soulwax czy Tiga. Dzieła artystów Dalbin wielokrotnie ukazywały się na prestiżowych kompilacjach video „One Dot Zero”. Inspiracje czerpią z życia miasta, nawiązując do street artu i bauhausu. Elementem spajającym część audio i visual będzie party performance, gwarantujący niepowtarzalną aranżację i spektakularną oprawę imprezy.
Polskich vj-ów reprezentować będzie poznański kolektyw CLOCKWORK.

Bilety na LECH party Inspirations 2.0 są do nabycia na www.Ticketpro.pl
Ceny biletów do 30.03.2008 – 59 PLN i od 1.04.2008 – 69 PLN
Call Centre TICKETPRO (0-300 203 114)

Więcej informacji na: www.lech.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →