Throwing Snow oficjalnym supportem Bonobo – BILETY!

3 642
Wydarzenie
Throwing Snow oficjalnym supportem Bonobo – BILETY!

Na koncertach w Warszawie, Krakowie i Poznaniu występy zespołu Bonobo poprzedzać będzie Throwing Stones, jeden z najciekawszych londyńskich producentów młodego pokolenia i faworyt m.in. Gillesa Petersona, Mary Ann Hobbes i Thoma Yorke'a.

Choć Ross Tones, autor projektu Throwing Stones, dopiero zaczyna swoją międzynarodową karierę, ma już na koncie kilka ciepło przyjętych wydawnictw, a także remiksy dla uznanych gwiazd brytyjskiej sceny jak Gold Panda i Eskmo. Jego nagrania wychwalają i często prezentują legendy radia BBC: Gilles Peterson i Mary Ann Hobbs.

Oprócz Bonobo, na wspólne występy młodego Anglika zaprosił także inny znakomity podopieczny Ninja TuneDaedelus, a produkcje Rossa doczekały się również pochwał ze strony lidera Radiohead – Thoma Yorke’a. Jego muzyka porównywana jest z dokonaniami takich twórców jak Flying Lotus, Four Tet czy Burial.

Throwing Stones towarzyszy grupie Bonobo na całej Europejskiej trasie. W Polsce będzie miał okazje zaprezentować się przed główną gwiazdą aż trzykrotnie – 14 czerwca w stołecznym Palladium, dzień później w klubie Studio w Krakowie i 16 czerwca w poznańskim Eskulapie. Przypominamy, że Bonobo i jego goście przyjeżdżają  nad Wisłę w ramach trasy promującej nowy album „The North Borders„.

Bilety na wszystkie koncerty Bonobo dostępne są na Muno.pl.

 


Miejsce: Palladium – Warszawa


Miejsce: Studio – Kraków

Miejsce: Eskulap – Poznań
Źródło: materiały prasowe