Thomas Schumacher wystąpi w Sopocie

473
Eventpromo
Thomas Schumacher

Thomas Schumacher wystąpi w Polsce! Pochodzący z Niemiec weteran tanecznych rytmów zagra pod koniec maja w sopockim Sfinks700.

Thomas Schumacher – techno to sztuka ekspresji

Kariera muzyczna Thomasa Schumachera rozpoczęła się jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku, kiedy stawiał swoje pierwsze kroki na statku zwanym techno. Współcześnie uważany jest za jednego z wirtuozów gatunku. Jego muzyka to przeżycie, które stawia sobie za zadanie wywoływanie emocjonalnych reakcji słuchaczy, za pomocą których Thomas próbuję jednoczyć uczestników swoich setów. Techno to dla niego doświadczenie samego siebie, sztuka ekspresji własnych emocji i próba podzielenia się nimi z odbiorcami.

Thomas Schumacher – Stella 

Thomas Schumacher jest właściciele label’u Electric Ballroom, który, obok cotygodniowego podcastu NOW służy mu jako główne źródło dzielenia się ze światem swoimi utworami. Na swoim koncie ma już 4 albumy i ponad 50 EPek i singli. Jego kawałki nie raz gościły w zestawieniu najpopularniejszych utworów serwisu Beatport, a singiel Natural Rhythm III  z płyty Noir Music sięgnął pierwszego miejsca w tymże rankingu. Niemiecki producent, oprócz własnej stajni, udziela się również w innych oficynach wydawniczych. Na początku stycznia tego roku ukazała się jego pierwsza, po latach oczekiwań i współpracy z Adamem Beyerem, EPka w owianej legendą wytwórni  Drumcode.

Thomas Schumacher – Feist

Thomas Schumacher w Polsce – informacje, bilety

Thomas Schumacher zagra w Polsce w ramach cyklu imprez Lost Sound, która debiutowała pod koniec ubiegłego roku w sopockim Sfinks700. Pierwszą edycję uświetnił występ duetu Spektre oraz OC & Verde. Teraz – 30 maja – wystąpi na nim rzeczony weteran techno. Bilety dostępne na stronie Biletomat.pl.

LOST SOUND: THOMAS SCHUMACHER - Sopot, Sfinks700 | 30.05.2020

Biletomat.pl
od 35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.