Thomas P. Heckmann aka DRAX już w ten weekend w Polsce

Eventpromo
Thomas P Heckmann aka DRAX

Są artyści, których twórczość nie tylko przetrwała dekady. Thomas P. Heckmann aka DRAX i jego dorobek to dowód na to, że moda powraca także w muzyce.

Thomas P. Heckmann aka DRAX. Trzy dekady w branży

Niemiecki DJ i producent święci triumfy już od wczesnych lat 90. Choć w międzyczasie przez kulturę klubową przetoczyło się co najmniej kilkanaście nurtów, jego twórczość okazuje się być odporna na mijające lata. W roku 2019 rave znów ma się dobrze. Ba, dorobek legend tego nurtu poznaje nowe pokolenie słuchaczy. Nie sposób pominąć w tym postaci Thomasa P. Heckmanna aka DRAX.

Thomas P. Heckmann aka DRAX. Rave ma się znakomicie

Niemal trzy dekady minęły od wydawniczego debiutu Niemca. Thomas P. Heckmann aka DRAX Niemiec przyjeżdża do Polski, by zagrać dwie imprezy, na których publiczność z wypiekami będzie czekać na jego autorskie numery. Łącząc w sobie znany sposób wpływy acid techno, industrial i inne, mocniejsze gatunki, szybko stał się nie tylko uznanym didżejem i twórcą. Jeszcze w latach 90., niesiony na fali ówczesnych sukcesów Heckmann założył swoje pierwsze wytwórnie. Z czasem okazało się, że DRAX równie dobrze jak za didżejką czy w studiu, radzi sobie jako wydawca.

Thomas P. Heckmann aka DRAX i jego hymn

Choć w jego twórczości można znaleźć kilka numerów, które zapisały się w historii rave’u, to jeden z nich ma wymiar szczególny. Po 25 latach od swojej premiery kawałek Amphetamine to najprawdziwszy hymn i ikona całego nurtu. Trudno wyobrazić sobie, by Thomas P. Heckmann aka DRAX przyjeżdżając do Polski nie zagrał tego utworu i nie dał radości wszystkim klubowiczom.

Verzerrung: Thomas P. Heckmann aka DRAX

Thomas P. Heckmann aka DRAX zagra w najbliższą sobotę w poznańskim Projekt LAB. Impreza odbędzie się pod szyldem Verzerrung, a prócz Niemca wystąpią m.in. Melania i Zariush. Tydzień później DRAX zawita do Warszawy. 29 listopada przy jego muzyce będą bawić się goście klubu Jasna 1. Line-up uzupełnią lokalni reprezentanci, w tym m.in. DTEKK i Sept.

Wejściówki na imprezę w Poznaniu znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Verzerrung: Thomas P. Heckmann aka DRAX

Verzerrung: Thomas P. Heckmann aka DRAX

VERZERRUNG: THOMAS P. HECKMANN AKA DRAX

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →