Thomas Bangalter z Daft Punk ponownie w studiu? I to nie z byle kim

Fot. ExuMag.com
News
Thomas Bangalter - szykuje się ekscytująca współpraca?

Thomas Bangalter został zauważony razem ze sławnym raperem, co wywołało plotki o współpracy muzyków.

Thomas Bangalter – szykuje się ekscytująca współpraca?

W materiale video wrzuconym na początku tego tygodnia przez Lil Nasa X, twórcę hitu Old Town Road, a następnie ponownie udostępnionym przez wielu fanów na TikToku, widać wyglądającego jak Bangalter mężczyznę, który wchodzi do studia rapera z gitarą. Już samo to zestawienie otwiera tak wiele intrygujących możliwości, że aż robi się nam gorąco.

Żaden z artystów nie potwierdził ani nie podzielił się informacjami na temat potencjalnej współpracy. Serwis NME skontaktował się z zespołem i managerem Lil Nasa X w celu uzyskania komentarza, ale jeszcze go nie otrzymał. Fani obu muzyków w mediach społecznościowych wyrazili swoje podekscytowanie potencjalną współpracą swoich ulubieńców.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Daft Punk rok po zakończeniu działalności

To pierwsza rzekoma obecność jednego z członków Daft Punk w studiu od czasu ogłoszenia rozłamu zespołu w lutym 2021 roku. Bangalter pracuje obecnie również nad ścieżką dźwiękową do nowego baletu Mythologies (spektakl będzie grany w dniach 1-10 lipca 2022 r. w Grand Théâtre de Bordeaux, a jego reżyserem jest Angelin Preljocal, choreograf i założyciel Ballet Preljocal). 

Od czasu rozstania Daft Punk udostępniają w sieci archiwalne nagrania, w tym rzadki, niezamaskowany set na żywo z 1997 roku do kultowego teledysku Around The World na Twitchu oraz storyboard. Ostatni występ Daft Punk miał miejsce w 2017 roku, kiedy to dołączyli do The Weeknd, aby wykonać swój, jak się miało okazać, ostatni utwór podczas rozdania nagród Grammy. Poniżej możecie obejrzeć nagranie z ostatniego występu duetu.

The Weeknd ft. Daft Punk – I Feel It Coming Grammys Award

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →