The Qemists zagrają w Poznaniu!

Wydarzenie

Światowej sławy gwiazdy muzyczne wystąpią w Poznaniu 6 października w Starej Rzeźni. Ale to nie wszystko - sprawdź jakie jeszcze atrakcje czekają podczas imprezy The Wildest Night Party!

The Wildest Night Party to sponsorowana przez markę Desperados niezwykła impreza, która swoją trzecią edycję, największą w historii, będzie miała właśnie w Poznaniu! To szansa by teren Starej Rzeźni zobaczyć w bardzo unikatowej odsłonie. Specjalnie na to wydarzenie zaaranżowana zostanie spora część tego zabytkowego kompleksu.

6 października gwiazdami muzycznymi The Wildest Night Party będzie łącząca w swojej twórczości brzmienia rockowe oraz drum’n’bass super grupa The Qemists oraz wielka osobowość francuskiej muzyki klubowej – Freddy Jay, który w swojej karierze współpracował m.in. z Bobem Sinclairem, DEE Nasty czy Martinem Solveigiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponadto na dwóch różnych ze względu na gatunek muzyczny scenach wystąpią również m.in. Gooral, DJ NOZ, Matthew Clarck, The Phantom i Foxhole. W tym roku coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy mocniejszego elektronicznego brzmienia, jak i zwolennicy house’owych i bardziej popularnych stylów muzycznych. To jedyne tego rodzaju wydarzenie na imprezowej mapie Polski.

The Wildest Night Party
to również wyjątkowa oprawa i dzikie strefy dla żądnych wrażeń klubowiczów.

Impreza tylko na zaproszenia. Jak je zdobyć? Nic prostszego, wystarczy wejść na FanPage marki Desperados i skorzystać z aplikacji.

Więcej:

06.10 (sobota) The Wildest Night Party w. The Qemists @ Stara Rzeźnia, Poznań


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →