The Wildest Night Party nadchodzi ZAPROSZENIA!

2 914
Konkurs

Już tylko kilka dni dzieli nas od imprezy The Wildest Night Party, na której zagrają min. The Qemists, Freddy Jay czy Gooral. Mamy dla Was 5 pojedynczych zaproszeń!

III edycja najdzikszej imprezy w Polsce – The Wildest Night Party – sponsorowanej przez markę Desperados odbędzie się już 6 października w Poznaniu. Podczas wydarzenia sponsor gwarantuje doskonałą zabawę przy rytmach z 2 scen muzycznych, a także moc atrakcji w wielu strefach tematycznych rozlokowanych na powierzchni 15 000 m2 imprezy.

Szalona bitwa na poduszki w strefie Plumas Locas, wyzwolenie pokładów kreatywności w Unleash This Place, artystyczny klimat miejski rodem z Ameryki Południowej w Mala Vida, chill out na gigantycznej poduszce w Pillow Story czy tajemnicze przejście do świata marki Desperados przez strefę Escape Experience – wszystkie te atrakcje, a także wiele innych, czekają na uczestników III edycji The Wildest Night Party w Poznaniu.

Jednym z ostatnich sposobów na to, aby stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia i przeżyć najbardziej dziką noc w swoim życiu, jest wygranie zaproszenia w konkursie Muno.pl. Zapraszamy! III edycja The Wildest Night Party odbędzie się 6 października br. w Poznaniu w budynkach Starej Rzeźni przy ul. Garbary 101/111.

KONKURS

Mamy dla Was 5 pojedynczych zaproszeń na The Wildest Night Party w Poznaniu! By wziąć udział w losowaniu, wystarczy przesłać do nas prawidłową odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, loginem na muno.pl oraz numerem telefonu na adres [email protected]

Pytanie:

W jakich polskich miastach odbyły się poprzednie edycje The Wildest Night Party?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 04.10 do godziny 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową.

źródło: mat. promo