Historia klubu Trouw opowiedziana w książce LIFESTYLE

Lifestyle

Data zamknięcia słynnego amsterdamskiego klubu zbliża się nieubłaganie. Poznaj sześcioletnią historię tego nadzwyczajnego miejsca przedstawioną w "The Trouw Book".

Otwarty w 2009 roku klub Trouw wkrótce kończy swoją działalność. Miejsce, które łączy muzykę z dobrym jedzeniem i sztuką zostanie zamknięte 3 stycznia 2015 roku. Historia klubu mieszczącego się w starej drukarni, zostanie opowiedziana w książce.


Trouw

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Trouw Book to zbiór unikalnych fotografii, wspomnień i wywiadów z rezydującymi DJ-ami. W książce, która jest hołdem dla tego miejsca, będziemy mogli przeczytać wypowiedzi Toma Trago, Gerda Jansona, Optimo czy zespołu wytwórni Innervisions. Poznamy także kulisy powstania lokalu poprzez wspomnienia rozmów z projektantami i architektami w liście pożegnalnym właściciela Trouw – Olafa Boswijka.

Książkę wydaną w języku angielskim można zamówić tutaj, niedługo pojawi się także specjalne limitowane wydanie, które zawierać będzie dodatkowo dwie płyty winylowe z numerami wyselekcjonowanymi przez rezydentów, zdjęcia zza kulis, ilustrowaną mapę klubu oraz fragmenty samego budynku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →