The Prodigy 'World’s on fire' na wielkim ekranie w Polsce!

Wydarzenie

Muno.pl ma dobrą wiadomość dla wszystkich fanów The Prodigy. Film "World's On Fire" dokumentujący występ brytyjskiej grupy przed 65.000 tłumem fanów będzie można obejrzeć na wyjątkowym pokazie w 11 polskich Multikinach.

Pokaz koncertu odbędzie się w 11 kinach sieci Multikino 13 kwietnia(środa) o godz. 20:00.

The Prodigy mają przyjemność ogłosić światowe wydanie World’s On Fire – pierwszy pełnometrażowy film na żywo przedstawiający ich największy show na wyprzedanym Warrior’s Dance Festival w Milton Keynes Bowl w lipcu 2010.

Powalające przedstawienie  – w tym największe utwory – Breathe ,Warrior’s Dance, Smack My BitchUp, Omen, zostanie pokazane w ponad 70 kinach w całej Wielkiej Brytanii i poza nią tylko w jedną noc w wybranych kinach na świecie.

Wiele myśleliśmy o miejscu w którym można urządzić najlepszą imprezę, nigdy nie chcieliśmy żeby to było miejsce tak typowe jak stadion, dlatego Milton Keynes Bowl było idealne dla naszego Warrior’s Dance Festival, bo wyglądało jak dzika impreza na polu. To był dla nas wielki wieczór. To było dla nas ważne, aby wnieść ten dzień i noc festiwalu dla ludzi, aby pamiętali i odczuwali tą samą intensywną atmosferę jak wtedy, gdy graliśmy w Brixton Academy….i tak było.

Stojąc na scenie mieliśmy triumfalne uczucie, kiedy to miejsce „wystrzeliło” przyjrzeliśmy się temu i byliśmy cholernie dumni” – The Prodigy

Z dźwiękiem w wersji kinowej, który został zaprojektowany przez samego Liama jako dźwięk przestrzenny 5,1 będzie się miało uczucie jakby na nowo stało się w tłumie, po raz pierwszy poczuje się ścianę dźwięków oraz efektów wizualnych

Wyreżyserowany przez nagradzanego dokumentalistę Paula Dugdalea, materiał Milton Keynes Bowl został opracowany przy ogromnym wkładzie i udziale całego zespołu.

Pokazy będą także szansą dla fanów, aby zobaczyć unikalne materiały dotyczące zespołu na dużym ekranie łącznie z niepokazywanym wcześniej krótkim filmem z trasy w czasie tournee „Invaders Must Die” w Brazylii. Jest to niesamowita okazja bycia świadkiem tego niedostępnego występu na żywo w wyjątkowym kinowym otoczeniu.

Bilety na koncert na Wielkim Ekranie już w sprzedaży w kasach poszczególnych kin: 

Bydgoszcz,
Gdynia
Gdańsk
Koszalin
Kraków
Łódź
Poznań 51
Szczecin
Warszawa Złote
Wrocław Arkady
Zabrze

Cena biletu: 20 PLN

Muno.pl objęło patronatem polskie koncerty The Prodigy „World’s on fire” w Multikinie.

Szczegóły:

www.multikino.pl

 


Polub muno.pl na Facebooku: