Dr Motte, Mauro Picotto, Da Hool i inni w Spodku!

Eventpromo

Nadchodzi niezwykła podróż w czasie z dawnymi "legendami". Podczas The Night of Legends 15 czerwca do katowickiego Spodka powróci także kultowy program Club Rotation!

Już 15 czerwca w katowickim Spodku odbędzie się 90’ Festival: The Night of Legends, w trakcie którego usłyszmy zarówno klasyki muzyki elektronicznej, jak i współczesne brzmienia. Na klubowiczów czekać będą dwie sceny, na których wystąpią bohaterowie poprzednich dekad.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

90’ Festival zaprasza do nostalgicznej podróży w czasie, w zupełnie nowej odsłonie. Powrót do korzeni muzyki elektronicznej zaserwują takie gwiazdy jak: Mauro Picotto, Moguai, Dr. Motte, Tomcraft, Mr X – Afrika Islam, Da Hool, Kai Tracid i Woody van Eyden

Na osobnej, wyłącznie polskiej scenie zagrają: Diana d’Rouze, Siasia, Dj Matys, Jaco, Matush, Adam De Great

To nie wszystko! Jeden z najbardziej popularnych programów telewizyjnych o muzyce elektronicznej powraca i to właśnie podczas tej nocy odbędzie się inauguracja działalności Club Rotation 2.0 w Polsce. Skoro o Club Rotation mowa, to nie mogło zabraknąć niepowtarzalnej Daisy Dee! Przeprowadzi ona wywiady oraz relację z imprezy, a oprócz tego możecie również spodziewać się jej obecności na scenie. Dla dojrzałych klubowiczów jest to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby przeżyć nostalgiczną, muzyczną podróż.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl!

The Night Of Legends

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →