The Meaning of Rave VA003 – brutalna iniekcja parkietowej energii

256
News

The Meaning of Rave zaprezentowało swoją trzecią składankę. Prężnie działający kolektyw i oficyna wydawnicza kontynuuje swój obrany kilka lat temu kurs. Sprawdźcie co dzieje się na tym ociekającym dynamiką VA.

Reklama

The Meaning of Rave – ciężka praca i dynamiczny rozwój

Polska scena klubowa może poszczycić się kilkoma projektami, których międzynarodowy zasięg powoduje przyjemny uśmiech na twarzy obserwatorów ich ekspansji. Jednym z nich jest kolektyw, a od przeszło roku również pełnoprawna oficyna wydawnicza, The Meaning of Rave.

Pierwsze imprezy kolektywu przypadają na początek 2018 roku. Wtedy to w poznańskim Schronie odbyła się pierwsza impreza, inaugurująca cykl imprez o tej samej nazwie. Z czasem projekt rozrastał się, bookingi stawały się coraz ciekawsze i sprofilowane. A i sam początek, jak na startujący brand klubowy można śmiało nazwać rozpoczęciem z wysokiego c. Na pierwszych imprezach zagrały takie osobistości jak Under the Black Helmet, Tim Tama czy Héctor Oaks.

Veronique – Aha Aha

W ciągu dwóch lat Veronique, bowiem ta Pani odpowiedzialna jest za całe to zamieszanie, udało się zbudować markę o międzynarodowym zasięgu. Dziś imprezy The Meaning of Rave to stały punkt w imprezowym kalendarzu wielu polaków i nie tylko. Na wydarzenia firmowane tym znakiem jakości przyjeżdżają również zastępy spragnionych mocnego techno Niemców. Wiem co mówię, bo sam widziałem.

The Meaning of Rave – nowe VA ze wsparciem od uznanych artystów

Zaledwie 3 dni temu premierę miała najnowsza składanka The Meaning of Rave VA003. Kompilacja, na której znajdziemy 15 kipiących energią kawałków od 15 artystów jest prawdziwą gratką dla fanów industrialnego surowego techno. Tutaj nikt nie bierze jeńców, a kawałki są tak skrojone zdzierać beton z parkietu To nie jest muzyka dla tych, którzy preferują elektronikę poniżej 135 bpm, a na imprezy przychodzą by przysłowiowo „popływać”.

MOTH – Cursed Pills 

Na VA znajdziemy zarówno premiery od zagranicznych artystów związanych z kolektywem jaki i z rodzimego podwórka. Mowa tutaj przede wszystkim o Veronique, które stawia coraz śmielsze kroki na swojej karierze producenckiej. O tym, że składanka jest czymś unikatowym dla polskiej sceny świadczyć może lista artystów, którzy wsparli najnowszy materiał labelu. Wśród supportujących znalazły się takie osobistości jak: Rebekah, Perc, Amelie Lens, Noneoftheabove, Regal, Ma Čka, Gareth Wild, Clara Cuvé, Lokier, RVDE, L Ʌ V Σ N, Falhaber, Wallis – jell, Jan Vercauteren, Parfait., Hyperaktivist, Ghost in the Machine, Endlec, Under Black Helmet, O.B.I., Cera Khin czy Kozlov. 

TMORVA003 – do nabycia już teraz, z naszym kodem taniej

Jeśli chcecie nabyć składankę już dzisiaj mamy dla Was dobrą nowinę. Trzecie VA The Meaning of Rave możecie nabyć, zarówno w wersji cyfrowej, jaki i fizycznej – 16GB karty USB przydatnej w codziennym użytku, pod tym adresem. Label przygotował coś dla wszystkich naszych czytelników. Z kodem „tmorpolska” nabędziecie wydawnictwo o 20% taniej! Zachęcamy do wspierania artystów w tym ciężkim czasie, a i sam materiał to naprawdę zacna rzecz.

The Meaning Of Rave VA003

Za projekt okładki odpowiada Zuzanna Skórska.