The Meaning Of Rave – release party kompilacji w Transformatorze

213
Eventpromo
The Meaning Of Rave – release party kompilacji w Transformatorze

DYEN, Jan Vercauteren i NTBR wytłumaczą, co to rave już 25 października we Wrocławiu na kolejnej edycji imprezy The Meaning Of Rave.

The Meaning Of Rave, poznański projekt imprezowy, a teraz także wytwórnia, zaprasza na release party swojej pierwszej składanki do wrocławskiego klubu Transformator. Wydawnictwo TMORVA001 ukazało się 20 września i znajdziecie na nim 12 szybkich techno numerów. Podczas imprezy w Transformatorze zagrają artyści, których możecie na nim usłyszeć.

The Meaning Of Rave Release Party #4: DYEN, Jan Vercauteren, NTBR – 25 października, Wrocław, Transformator

Więcej informacji o headlinerach:

DYEN – DJ, ale przede wszystkim bardzo prężnie rozwijający się producent pochodzący z Holandii. Tworzy potężne techno tracki inspirowane oldschoolowymi latami 90., przepełnione ciężkimi, industrialnymi dźwiękami. Jego twórczość w swojej selekcji mają takie postacie jak: Paula Temple, I Hate Models, Dax J, Rebekah czy Endlec.

Jan Vercauterennajmłodszy z całej kompilacji, a zarazem jeden z najbardziej obiecujących. DJ oraz producent pochodzący z Brukseli określa swój styl jako szybkie, oldschoolowe, bangerowe techno z wstawkami z lat 90., a mowa tu oczywiście o wokalach, w których zakochali się już najlepsi DJe tacy jak SPFDJ, Regal, Endlec, Gijensu czy Boxia, grając jego tracki na festiwalach w tym roku czy Boiler Room.

NTBR – DJ oraz producent z Paryża zachwycający kreatywną różnorodnością chwytliwych, szybkich rytmów z wstawkami z lat 90. łączonymi z brutalnymi, industrialnymi kawałkami. Jego numery grane są przez takich artystów jak m.in. I Hate Models, Shlømo, Rebekah czy Gijensu. Niedawno we współpracy z Veltro wyszła jego pierwsza płyta winylowa na Blockchain Records. Na co dzień inżynier dźwięku, członek ekipy H.D.N (NTBR & H & Darzack), grającej live acty.

Na scenie wspomogą ich: Veronique i OBCDN. Natomiast na drugiej scenie odrobinę wytchnienia dadzą: CruzOe b2b Gaws oraz Paweł Chałupa aka Chałup.

The Meaning Of Rave Release Party – bilety

Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

The Meaning Of Rave Release Party #4 | 25.10.2019

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.