Film o muzyce House i… legendy na ekranie VIDEO

News

Nazwiska gwiazd, które wzięły udział w nagraniu nowego filmu 'The House That Chicago Built' przyprawiają o zawrót głowy. Szykuje się nie lada gratka dla wielbicieli gatunku ale i ważna lekcja dla wkraczających w świat muzyki elektronicznej!

’The House That Chicago Built’, po raz pierwszy w historii opowiada historię muzyki house ustami wielu z jej twórców. Film obejmuje dzieje gatunku house od jego narodzin w Chicago przez jego ewolucję do nr 1 na świecie.

W filmie biorą udział m.in. Marshall Jefferson, Frankie Knuckles, Pete Tong, Terry Hunter i wiele innych ikon muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Reżyserią zajął się Ojciec Założyciel – Lil Louis, który postanowił wypełnić wszystkie luki w historii gatunku a jednocześnie przedstawić go z unikatowej perspektywy. Lil Louis maluje nieocenzurowany i bezwstydnie żywy obraz, ujawniając wiele „tabu” i nieznane sekrety muzyki house, zarówno te dobre, jak i złe, także związane z przerażającymi trudami dorastania w Chicago.

PS

Przy okazji filmu nie obejdzie się pewnie bez kontrowersji, bo jak mogliśmy przekonać się niejednokrotnie, legendy mają często rozbieżne zdanie na temat historii i swojej w niej roli:)

Nie mniej  zapowiada się bardzo ciekawa rzecz, gorąco polecamy!

Więcej:

http://www.housethatchicagobuilt.com

ZOBACZ TEASER:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →