The Dumplings zapowiadają ostatnią trasę „Przykro Mi”

News

Zespół The Dumplings ogłosił ostatnie jesienne i zimowe koncerty w Polsce. Kiedy powrócą?

The Dumplings

Zespół The Dumplings niemal od samego początku swojej kariery podbił serca fanów elektronicznego popu w całej Polsce. Ich ostatnia płyta Raj była wielkim sukcesem. Duet Justyny Święs i Kuby Karasia zdaje się nie musieć już nic udowadniać. Ich ostatni album to jedynie potwierdzenie, że z jednego z najbardziej obiecujących zespołów ostatnich lat, stali się czołowymi postaciami rodzimego popu. Artyści doskonale radzą sobie w najpopularniejszych stacjach radiowych, jak i na scenach największych festiwali.

The Dumplings ogłaszają przerwę

Jednak wszystko co dobre ma swój koniec. Wczoraj w swoich social mediach, zespół ogłosił ostatnią trasę koncertową zatytułowaną Przykro Mi.

Kochani!!!

Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym co robimy.Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!! Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!

Pozostaje tylko czekać na ostatnie koncerty i żyć nadzieją bijącą ze słów zespołu „Do zobaczenia po przerwie”.

The Dumplings – Trasa Przykro Mi, daty i miasta

8.11 Oborniki
10.11 Wrocław
14.11 Ostrów Wielkopolski
15.11 Łódź
16.11 Katowice
23.11 Kraków
24.11 Chełm
7.12 Lublin
13.12 Bielsko-Biała
13.12 Zielona Góra
14.12 Poznań
21.12 Białystok
22.12 Gdańsk
28.12 Wolbrom

the dumplings

Polub muno.pl na Facebooku: