The Dumplings na koncertach w Poznaniu i Wrocławiu – ZAMÓW BILETY

3 442
Wydarzenie
The Dumplings na koncertach w Poznaniu i Wrocławiu – ZAMÓW BILETY

Agencja Good Taste zaprasza na 2 koncerty The Dumplings. Duet wystąpi 13 czerwca w klubie Blue Note w Poznaniu i 20 czerwca w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na Facebooku (aktualnie jest ich ponad 56 tysiące) a wraz z internetowym rozgłosem pojawiły się koncerty, których zagrali już ok. 100.
2014 rok był dla The Dumplings czasem intensywnej pracy nad debiutancką płytą „No Bad Days„, którą zespół promował nie tylko w Polsce, ale też na festiwalach i koncertach w Anglii, Francji i Meksyku. Plany zespołu na najbliższe miesiące obejmują nagranie drugiej płyty (premiera na jesieni) oraz europejskie trasy koncertowe obejmujące Słowację, Czechy, Francję oraz UK.
Zanim The Dumplings rozpoczną tournee po Europie, wystąpią 13 czerwca w klubie Blue Note w Poznaniu i 20 czerwca w Starym Klasztorze we Wrocławiu. Organizatorem obu koncertów jest agencja Good Taste.