The Bug i Dis Fig dzielą się nowym kawałkiem

News
The Bug i Dis Fig we wspólnym projekcie

The Bug i Dis Fig udostępnili wspólny numer. Utwór nosi tytuł Blue to Black i zapowiada wspólny album artystów, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Reklama

The Bug i Dis Fig we wspólnym projekcie

The Bug i Dis Fig udostępnili właśnie w sieci nagranie Blue to Black, które jest kolejnym singlem z nadchodzącego wspólnego albumu muzyków – In Blue. Krążek swoją cyfrową premierę będzie miał 20 listopada. W formie płyty winylowej zostanie zaś wydany 18 grudnia.

Blue to Black został wydany zaraz po singlu You, który pojawił się w sieci w zeszłym miesiącu. Oba kawałki znacznie różnią się od siebie. Pierwszy z nich utrzymany jest w wolnych tempach, z których wyrastają ściany dźwięku i poszatkowane partie perkusji, drugi zaś iskrzy życiem i energią.

Ukrywający się pod pseudonimem The Bug, Kevin Martin z nowym krążkiem powraca do wytwórni Hyperdub po raz pierwszy od czasu swojego debiutu Skeng, który miał miejsce ponad dekadę temu.

The Bug i Dis Fig – dwójka niekonwencjonalnych muzyków

The Bug jest głównym projektem muzycznego producenta z Londynu, Kevina Martin’a. Był on członkiem wielu grup, m.in. Techno Animal, The Sidewinder, God, Ice, Curse of the Golden Vampire, Zonal, King Midas Sound, Black Chow, Cult of the 13th Hour, Pressure i Experimental Audio Research. Podczas swojej długiej kariery, którą zaczął w 1997 roku, eksperymentował z różnymi gatunkami muzycznymi, w tym: grindcore, industrial, metal, hip-hop, dub, jazz i ambient.

Dis Fig jest niemiecką DJką osadzoną w takich gatnkach muzycznych, jak noise i dark techno. Artystka wydała do tej pory dwa albumy studyjne. Ostatni z nich PURGE ujrzał światło dzienne w 2019 roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.